Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem tudnak vigyázni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak vigyázni? Csak nekem szúrja ez a szemem?

Figyelt kérdés

Naponta kb óránként látok olyan kérdést, hogy "lehetek terhes?"- "lehet hogy terhes vagyok?"


És a legtöbbje azt írja, hogy nem védekeztek, vagy megszakításos módszerrel csinálták.


Mi a fenéért nem tudnak az emberek (vagyis inkább a fiatalok) védekezni? Miért sajnálnak egy doboz gumira 1000 Ft-ot, amibe van 3 db??? De inkább azt a pénzt elbulizzák, elisszák, aztán jönnek ide, hogy most akkor baj van ???


Nem értem minek szexel az, akinek semmi felelősségérzete ?


Azt megértem, ha kiszakad a gumi véletlenül, vagy normális gyógyszerszedés mellett csúszik be a baba.


Miért csinálják ezt ???


2014. aug. 14. 14:13
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
71%
Szar gumival? Az még milyen szar ha hajnalban arra kelsz hogy bömböl a gyerek nem bír elaludni neked meg másnap reggel megbeszélés...
2014. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
nem tudom h miért csinálják mert nem ér annyit h utánna hetekig agyaljon h terhes e.Lehet h ezt látják othon h anya szüli a tesokat sorra.meg lehet h azt hiszik h ezzel bárkit is meglehet fogni
2014. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
0%
#12: nem kell gyereket szülni ennyi erővel.
2014. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
akkor fizessed a fogamzásgátlót ha szar a gumi, mer a dugás megy de h fizessen ezért (tisztelet a kivételnek)
2014. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
#14 nos igen ezért van a gumi :)
2014. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
34%

Én is gyűlölöm a gumit.. De voltaképp nem is az, hogy kényelmetlen, hanem főként amit már írtak, hogy körülbelül olyan mintha zokniban akarnál lábat mosni... Én speciel gumiban nem érzek semmi élvezetet, a szüzességemet is gumiban vesztettem el, az a szex 2,5 óráig tartott, a csaj meg már nem bírta szusszal, meg meleg is volt már a szobában addigra... :D Nem természetes, szar dolog az a gumi, vannak esetek amikor még a lány számára is.


Free

2014. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

A kifogás megy mindenkinek, hogy szar a gumi, nem jó gumiban, de ha jön egy olyan kérdés, hogy lehet e terhes a csaj, akkor mit mondtok rá? használj gumit!


érdekes, soha senki nem panaszkodik, hogy nem érez semmit gumiban:)


sok eszetlen..

istenem :D :D

2014. aug. 14. 14:24
 18/40 anonim ***** válasza:
a kérdezőnél a pont
2014. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
58%

A gumi azért sz@r, mert ezen kattogsz, hogy "húú, sz@r, mert gumi." Ha nem ezen kattognál, hanem az érzéseiden, észre sem vennéd valószínűleg.


Ez van, egyes emberek ilyenek, kerülni kell őket.

2014. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
sztem ha már fiatal korúakról beszélünk akkor a szülő is hibázhat.Sokan nem engedik mert megakarják szabni h hány évesen veszejtse el a gyerek.Pedig ha mondják neki h tessék itt a gumi csináld,csak de gyerek ne legyen akkor kicsit szabadabb a gyerek és a szüleihez fordul nem ilyen no name oldalhoz ugy h közbe a szülei azt se tudják h szűz e még.persze nem drasztikus dologra gondolok h 10 évesen nyomjuk a kezébe.
2014. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!