Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem tudnak vigyázni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak vigyázni? Csak nekem szúrja ez a szemem?

Figyelt kérdés

Naponta kb óránként látok olyan kérdést, hogy "lehetek terhes?"- "lehet hogy terhes vagyok?"


És a legtöbbje azt írja, hogy nem védekeztek, vagy megszakításos módszerrel csinálták.


Mi a fenéért nem tudnak az emberek (vagyis inkább a fiatalok) védekezni? Miért sajnálnak egy doboz gumira 1000 Ft-ot, amibe van 3 db??? De inkább azt a pénzt elbulizzák, elisszák, aztán jönnek ide, hogy most akkor baj van ???


Nem értem minek szexel az, akinek semmi felelősségérzete ?


Azt megértem, ha kiszakad a gumi véletlenül, vagy normális gyógyszerszedés mellett csúszik be a baba.


Miért csinálják ezt ???


2014. aug. 14. 14:13
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
22%
Mert gumival sokkal szarabb.
2014. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
41%
Mert a gumi kényelmetlen, és fele annyira se élvezhető a szex mint nélküle.
2014. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell gumi, van más módszer is simán. Agyhalottak sokan. Rakás természetes módszer is van, csak utána kéne kicsit olvasni, járni. A 3 db-os gumi meg nem éri meg, akkor már családi kiszerelésű, legalább 15 db-os. Az olcsóbbra jön ki darabszámban. Ha naponta dugnak, akkor 3 gumi semmire sem elég.
2014. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
12%
Olyan, mint zokniban labatmosni?:)
2014. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Ugyanmár, ez nagyon olcsó kifogás.


Én 3 évig szexeltem a pasimmal gumival, és isteni volt a szex mindkettőnknek.


Nehogy már erre fogjuk...

2014. aug. 14. 14:17
 6/40 anonim ***** válasza:
És a magas vékony fiús kérdéseket is ők írják? :D
2014. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

1.) gumival szarabb tényleg, mi évek óta nem használjuk

2.) tény hogy aki nincs tisztába azzal amit csinál, és itt kérdez ilyeneket, az még nem érett a dugáshoz se gumival, se nélküle.

2014. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
59%
annyira buták nincs eszük gondolkodni...a kedvencem amikor kiírja, "orálisan kielégítettem a barátom, lehetek terhes?"...és egyből ide jönnek szex után...szerintem ez itt az utójáték nekik...
2014. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
0%
# 5 Akkor próbáltátok volna ki gumi nélkül. Idióta.
2014. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
41%

A nőknek lehet hogy isteni a szex gumival,de a férfinak nagy szar.. Nem lehet érezni semmit sem,szorít az a fos gumi..

Inkább akkor már a kivehető módszer,vagy fogamzásgátló,vagy van milliónyi trükk ehhez....

2014. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!