Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem tudnak vigyázni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak vigyázni? Csak nekem szúrja ez a szemem?

Figyelt kérdés

Naponta kb óránként látok olyan kérdést, hogy "lehetek terhes?"- "lehet hogy terhes vagyok?"


És a legtöbbje azt írja, hogy nem védekeztek, vagy megszakításos módszerrel csinálták.


Mi a fenéért nem tudnak az emberek (vagyis inkább a fiatalok) védekezni? Miért sajnálnak egy doboz gumira 1000 Ft-ot, amibe van 3 db??? De inkább azt a pénzt elbulizzák, elisszák, aztán jönnek ide, hogy most akkor baj van ???


Nem értem minek szexel az, akinek semmi felelősségérzete ?


Azt megértem, ha kiszakad a gumi véletlenül, vagy normális gyógyszerszedés mellett csúszik be a baba.


Miért csinálják ezt ???


2014. aug. 14. 14:13
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Levagytok ragadva a gumi témánál,rengeteg módszer van,nem csak a gumi,olyankor jó a gumi,ha valakit hirtelen lekell kezelni,olyat akit nem ismerünk. Mert lehet gumi nélkül másnap reggel 6 órát mutat a cerka.

Természetesen a gumi sem véd meg mindentől. (Lapostetű,gomba, stb..)

2014. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
49%
Én soha nem mondom senkinek, hogy használjon gumit. Szóval én jogosan mondhatom, hogy sz*r gumival. Egyébként mért mindig a férfinek kéne védekezni? Szedjen a nő fogamzásgátlót. Ennyi.
2014. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
49%
Használjon fogamzásgátlót!
2014. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Igen, a pasi kényelme fontos és elvan intézve azzal, hogy "szedjen a nő fogamzásgátlót"..


Arra nem gondoltok, hogy miket visz be a szervezetébe a nő a gyógyszerrel..

2014. aug. 14. 14:38
 25/40 anonim ***** válasza:
53%
de ha félrekúrna a csávó akkor meg rinyálnál
2014. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
22%
hadd dughassa már be az ember a farkát a párja puncijába télikabát nélkül...
2014. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
buta vagy :(
2014. aug. 14. 14:47
 28/40 anonim ***** válasza:
Merthogy?
2014. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
A kérdező csak a saját érdekeit nézi, nem érdekli, hogy mit érez a párja, lényeg hogy mehúzzák és ennyi.
2014. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
53%
# 24 Na hagyjál a feminista dumáddal te idióta. Bánom, hogy egyáltaán megnyitottam a kérdést. További jó dühöngést magadban. Ja és továbbra is gumi nélkül fogom csinálni a nőket.:)))
2014. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!