Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha beteszem, terhes lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beteszem, terhes lehet?

Figyelt kérdés
sziasztok az lenne a kérdésem hogy ha kb 5-6 centire beteszem a nemiszervemet akkor az előváladéktól terhes lehet, mármint mekkora az esélye lefürdve és ugy hogy nem maszturbáltam?
2010. jan. 9. 22:08
 81/112 anonim ***** válasza:
78 % ide akartam írni :) Én írtam neked a hosszú levelet 82 % nem dumálgattunk mi itt egyszer a melegekről fél íccakánát?
2010. jan. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/112 A kérdező kommentje:
nem akartunk szexelni...most őszintén lehet gyerekesnek vagy hülyének tartotok de alig emlékszem valamire annyi beugrik hogy nem éreztem a péniszemet teljesen csak azt ami kint volt ebből következtettem hogy bent vagyok megkérdeztem tőle aztán mondtam hogy ezt inákbb most hagyuk abba
2010. jan. 9. 23:56
 83/112 anonim ***** válasza:
Szóval se mondtam, hogy okos vagy, de legalább nem csináltad végig és ez valamelyest értelmes gondolkodásra utal, de a legértelmesebb az lett volna, hogy egyáltalán nem.
2010. jan. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/112 anonim ***** válasza:
hat ja.. nem csinálta végig. de lehet, h már igy is baj lesz :S
2010. jan. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/112 A kérdező kommentje:
de most tippet kb mennyi az esély? 50-50 hogy nem lesz? 60-40 hogy az lesz? mert előbb nyugodt valamennyire most megint ideges vok :/
2010. jan. 9. 23:59
 86/112 anonim ***** válasza:
vegulis 50-50, vagy igen, vagy nem. de leirtam már a pearl - indexet. évente 100 nőből 35 esik igy teherbe, ami ezért nem kevés.
2010. jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/112 anonim ***** válasza:

nem csinálta végig, mert még szinte el sem kezdte.

Annyi az esélye, hogy baj lesz mint pókerben egy RoyalFlush-nek.


78% milyen levelet írtál nekem?

nem emlékszem, hogy valamikor dumáltam volna itt hosszan a melegekről.

2010. jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/112 anonim ***** válasza:
Kevesebb mint 1 azaz betűkkel KEVESEBB MINT EGY SZÁZALÉK HOGY LESZ így jó?Ne legyél már ennyire befolyásolható.
2010. jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/112 A kérdező kommentje:
hm...de azok érett nőke b.nőmnek még a hormonjai sincsenek teljesen rendben nem tudom hogy értette de biztosan jobban tudja na jó megpróbálok aludni de ha van kedvetek még filozofálgassatok, ijesztgessetek, vagy irjátok meg az igazat jó éjt mindenkinek és köszönöm a válaszokat
2010. jan. 10. 00:01
 90/112 anonim ***** válasza:
82 % - akkor tárgytalan,összekevertelek valakivel.Ja sok válasznál fogod még ezt olvasni :) De nyugtass meg h nő vagy azért :)
2010. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!