Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha beteszem, terhes lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beteszem, terhes lehet?

Figyelt kérdés
sziasztok az lenne a kérdésem hogy ha kb 5-6 centire beteszem a nemiszervemet akkor az előváladéktól terhes lehet, mármint mekkora az esélye lefürdve és ugy hogy nem maszturbáltam?
2010. jan. 9. 22:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/112 A kérdező kommentje:
hm...akkor azt mondjátok ne rontsam el a testét hülye bogyókkal imátkozzak...és próbáljak megnyugodni ugye?
2010. jan. 9. 22:45
 32/112 anonim ***** válasza:
51%

kisfiu v kislányt szeretnél ? :)


lehetek a kereszteapuu ? :D

2010. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/112 anonim ***** válasza:
Próbálj megnyugodni igen. De azt viszont áruld el, hogy azt írtad, hogy szólsz neki, hogy vegye be a bogyót. Na most neki komolyan van otthon ilyene?
2010. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/112 A kérdező kommentje:
imádom az ijen barmokat....lehet 20-on felüli vagy de attól hogy tudatlan vagyok, szerintem értelmesebb ember vagyok mint te....lehet téged a farkad vezérel nem érdekelne ha teherbe ejtenél valakit, de én szeretem épp ezért b**ok itt a gép előtt 17 óra óta
2010. jan. 9. 22:47
 35/112 anonim ***** válasza:

Egy 14 éves lány, már megtud foganni egy gyerekkel, ha jó időben kapja meg az adagot peteérése van.

Egy 14 éves fiu nem biztos, hogy már képes gyereket nemzeni, persze megvan az esélye.


99,99%, hogy NEM leszel fiatal apuka ebben a szituációban.

2010. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/112 anonim ***** válasza:
Az MSNes barátod okos.Amúgy szerintem meg menj át a csajhoz mert már megszületett a gyerek.Most hívott,azt mondta rádfogjuk és mész börtönbe.Én is átmennék hozzá de ott a 19 éves haverod...
2010. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/112 A kérdező kommentje:
lehet nem mondtam...de most van peteérése ha jól tudom :/
2010. jan. 9. 22:54
 38/112 anonim ***** válasza:

Ma este tényleg nyitva hagyták a pszichiátri ajtaját és kiszabadultak a kezeltek.Ne foglalkozz velük.Szerintem nyugodj meg és nem hiszem,hogy a barátnődnek 72 órás tabit kellene bevennie,valószinüleg jobban ártana,mint használna.Az esély elég kicsi a terhességre,de 100%-ig nem lehet biztos benne senki,hogy nincs gond.

Abban biztos vagy,hogy jóval azelött kivetted,hogy elmentél volna?

2010. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/112 anonim ***** válasza:
ink az utsoval ne foglalkozz
2010. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/112 A kérdező kommentje:
igen...orgazmusom nem lehetette ugyanis nem éreztem a farkamat szó szerint...körülbelül 5-10 másodpercet lehettem bent de azelőtt izgattam kivül a péniszemmel akkor éreztem valamit de szerintem nem orgazmus közeli állapot volt csak izgultam
2010. jan. 9. 22:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!