Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha beteszem, terhes lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beteszem, terhes lehet?

Figyelt kérdés
sziasztok az lenne a kérdésem hogy ha kb 5-6 centire beteszem a nemiszervemet akkor az előváladéktól terhes lehet, mármint mekkora az esélye lefürdve és ugy hogy nem maszturbáltam?
2010. jan. 9. 22:08
 71/112 A kérdező kommentje:
hm...lehet rossz fórumba irtál de csak megköszönni tudom kicsit jobb kedvre deritett ^^ csak mi itt épp azt tárgyaljuk hogy, mekkora az esélye annak h b.nőm terhes
2010. jan. 9. 23:48
 72/112 anonim ***** válasza:
Előváladék az az amikor izgalmi állapotba kerülsz és ez a farkad nedvesítését szolgálja.
2010. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/112 anonim ***** válasza:
nem is érzed, h jön. legalábbis a legtöbben nem érzik. amugy nem orgazmuskor, hanem már merevedéskor van. ha csak orgazmuskor lenne, akkor a megszakitósdi biztonságos lenne. de pont ezért nem biztonságos. :S a baratnodnek EL KELL MENNIE a nőgyógyászhoz, ha már él nemi életet. amugy hany evesek vagytok?? mert kicsit gyerekes ez a gondolkodas :S hol a felelősség??
2010. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/112 A kérdező kommentje:
14 és szerintem legalábbis nem gyerekes csak az internet már teljesen összezavart azt sem tudom már hogy fiú vagyok-e vagy lány
2010. jan. 9. 23:49
 75/112 anonim ***** válasza:
79% na ugye, hogy nem olvastad el kommenteket, mert akkor tudhatnád hány évesek és milyen gyakran csinálnak ilyesmit.
2010. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/112 anonim ***** válasza:
utolsó, te ne köss belém. átolvastam, de ez ugy latszik, elkerülte a figyelmemet. jah, látszik, h 14 vagy.. itt nyer igazolást az az állitás, h a 14 évesek még éretlenek a szexre. gondolom, most ugyis ölbetett kézzel fogtok otthon ulni. szórakozgassatok csak ilyenekkel.. mások meg évekig próbálkoznak, h összejöjjön egy baba, az ilyen felelőtleneknek meg gyorsan sikerül, sikerülhet.. :S ez nem igazsag.
2010. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/112 anonim ***** válasza:
Aztán meg neméppen nevezném gyerekes gondolkodásnak, pont azért nem mert megálljt tudott parancsolni magának és miután berakta azonnal ki is vette, hogy ezt mégsem kellene.
2010. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/112 A kérdező kommentje:
hát köszönöm hogy védesz...de egy hülye vagyok hogy óvszer nélkül belementem
2010. jan. 9. 23:54
 79/112 anonim ***** válasza:
megálljt parancsolni azért kicsit előbb kellett volna.. meg pl. gumit kellett volna huzni. amikor még gumival védekeztünk, érdekes, nekünk sose fordult elő, h gumi nelkul csinaljuk. és tudjátok miért? mert tudtuk, h kockázatos. ha nincs gumi, nincs szex. vagy mondom, szedjen tabit. de az 14 évesen nem ajanlott.
2010. jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/112 anonim ***** válasza:
legalább annyit tanultál a dologból, h maskor nem csinalod. :S
2010. jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!