Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha beteszem, terhes lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beteszem, terhes lehet?

Figyelt kérdés
sziasztok az lenne a kérdésem hogy ha kb 5-6 centire beteszem a nemiszervemet akkor az előváladéktól terhes lehet, mármint mekkora az esélye lefürdve és ugy hogy nem maszturbáltam?
2010. jan. 9. 22:08
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/112 anonim ***** válasza:

Lehet terhes.

Ismerek egy lányt.

A srác csak bedugta neki gumi nélkül, majd kivette csaj ráparancsolt, hogy azonnal gumi.

Namármost az a kis előnedv idén ősszel megy suliba...

Szeritned mennyi az esélyed így?

HASZNÁLJ GUMIT!

2010. jan. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/112 anonim ***** válasza:

Kedves Kéredző!


Még az elején írtad, hogy ha jól tudod az ondó 5%-ban tartalmaz spermiumot. 21 éves vagyok de erről még nem hallottam, ettől persze még igaz lehet, hogy ugyanis soha nem is néztem utána. De feltételezzük, hogy igazad van, az az 5% is több millió és millió spermát jelent és csak egyetlen egy darab szükséges a megtermékenyítéshez.


De alapvetően tényleg kicsi az esély a teherbe esésre. Nulla százalék csak akkor lehet, ha valaki nem él nemi életet. Úgyhogy igen van némi esély rá, de alapvetően kevés. És sose lehet tudni ki esik bele ebbe a kis esélybe. Mint látod valaki már írta hogy a néhány másodperces beveszem és kiveszem utána mára már iskolába megy aki akkor fogant. Ó igen és az én barátom is 21 évvel ezelőtt így fogant meg. Amúgy igaza van azoknak akik azt mondják, ha elég felnőttek vagytok a szexhez akkor legyetek fölnőttek a nőgyógyászhoz is. Ettől függetlenül nem kívánok nektek rosszat és remélem minden rendben lesz. És azt is, hogy ez egy életre elvette a kedved a gumi nélkül dugdosgatástól..

2010. jan. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/112 anonim ***** válasza:
100%
ha a szájába teszed be akkor biztos nem lehet terhes:)
2010. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/112 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, már megbeszéltük hogy 2-3 hét múlva megnézzük a tesztet, reménykedem hogy nem lesz semmi kedves utolsó válaszoló 10 óra körül mindenki vagy dolgozik vagy tanul te taláncs csöves vagy hogy ilyenkor és ilyen buta kommentre volt időd? már elnézést
2010. jan. 11. 14:19
 105/112 anonim ***** válasza:
a teszttel tudod mennyire mész?? semmire, orvos kell h megnézze, kb. 1 hónap után. az a legbiztosabb. de ja, ti nem akartok oda menni.. mert az ciki :SS az nem lesz cikibb, ha a baratnod majd nagy hassal fog setalni??
2010. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/112 bumbi02 ***** válasza:
igazából h ha már tesztet néztek az régen rossz mer akk már csak abortusz segithet, és azzal tönkreteheted a további terveit a csajnak... lehet h meddő lesz tőle nem lehet gyereke többé.. szal ezért inkább vállaljátok be sztem a 72 órás tablettát...
2010. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/112 anonim ***** válasza:
utolsó, igazad van, én is ezt ajanlottam, de nem tod?? az ciki!! orvoshoz menni?? ugyan mar, hat mit fognak mondani a tobbiek?? :))
2010. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/112 bumbi02 ***** válasza:
hidd el hogy el kéne menni orvoshoz és tudom milyen, jártunk igy mi is bnömmel csak mi ugy h elszakadtunk... tudom hogy nem kellemes, de inkább ez mint abortusz, mi igy gondolkoztunk, meg aki elég érett a szexhez az már ehhez is elég érett..
2010. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/112 anonim ***** válasza:
az a gond veluk, h nem erettek a szexhez :S
2010. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/112 A kérdező kommentje:
nem...nem azt mondtam hogy ciki....az egésznek igen kicsi az esélye....és ha a szüleink megtudnák eltiltanának minket.....de mind1 legyél okos.....amugy sem azt kértem hogy oltsál be hanem hogy válaszoljatok a kérdésre....
2010. jan. 11. 20:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!