Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha beteszem, terhes lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beteszem, terhes lehet?

Figyelt kérdés
sziasztok az lenne a kérdésem hogy ha kb 5-6 centire beteszem a nemiszervemet akkor az előváladéktól terhes lehet, mármint mekkora az esélye lefürdve és ugy hogy nem maszturbáltam?
2010. jan. 9. 22:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/112 A kérdező kommentje:
nem 14 éves létemre 15 centis farkam van ha érdekel....csak első alkalom volt és nem akartam fájdalmat okozni....
2010. jan. 9. 22:34
 22/112 anonim ***** válasza:
100%
Van esély.Igaz nem annyi,mintha benne mentél volna el,de a lehetőségét akkor sem lehet kizárni egy esetleges terhességnek!Két héttel az aktus után csináljon egy tesztet a párod és akkor kiderül,hogy mi a helyzet.Vagy menjen dokihoz,az a legbiztosabb.Egy kérdésre válaszolnál nekem? Ebben az egészben mi a jó? Beteszed egy kicsit,5 centire,bent van,aztán amikor igazán jó lenne kikapod.Utána pedig hetekig rémálmaid vannak,hogy vajon apa leszel-e? Komolyan kérdezem,hogy szerinted ez megéri? Egyszerűbb óvszert húzni,rendesen végig csinálni a "menetet",esetleg így mindketten élvezitek is és utána nyugodtak lehettek nem lesztek szülők.Nem jobb úgy?
2010. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/112 anonim ***** válasza:
Na akkor ezért nem érted te az anatómiai magyarázatát, mert 14 vagy. Huhh de miért nem szóltál? Akkor kicsit könnyebben fogalmaztam volna. Ha bármi kérdésed van szólj és akkor kijavítom magam úgy, hogy megértsd.
2010. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/112 anonim ***** válasza:
14 évesen mi a tökömet akarsz? Várj még két évet, és akkor gyere vissza. Az ég szerelmére már.. >_>
2010. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/112 A kérdező kommentje:
jó tudom nem volt vmi okos dolog de nem volt nállam óvszer és eléggé sikerült felizgatnunk egymást...egyszerűen szó szerint letámadott na jó nem kikötözött én is akartam de már benne volt amikor észbe kaptam és szóltam is hogy álljunk le ...és most már teljesen összevagyok zavarodva ismerősöm msn-en azzal fenyeget h fiatalkorúak börtöne....és azt mondja h a gyereknek is nagy esélye van...most nem tudom mit tegyek :/
2010. jan. 9. 22:37
 26/112 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjuk már a hülyeségeket, milyen fiatalkorúak börtöne? Küldd el a fenébe amiért fölöslegesen ijesztget, te meg nyugodj meg és okulj az esetből.
2010. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/112 A kérdező kommentje:
hát...általában hülyeségeket beszél de 19 éves és ő volt az egyetlen ember akitől kérdezhettem, amugy azért mondta mert állitolag 16 évtől szabad GUMIVAL szexelni
2010. jan. 9. 22:41
 28/112 anonim ***** válasza:
A börtön baromság.Most már tenni semmit nem tudsz,imátkozz és tényleg csináljon tesztet a barátnőd.Ja de tudsz tenni valamit:vegyél óvszert és hord magadnál!!!
2010. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/112 anonim ***** válasza:
Wááá, tiltsd le azt az ismerősödet...most komolyan össze vissza hülyít téged. Miért mennél börtönbe??? Törvény szerint 14 éves kor alatt tilos szexelni, mert megrontásnak, liliomtiprásnak számít. Ha a lány 14. életévét betöltötte, de a 16-ot nem, és a párja 18 éven felül van, na akkor is fel lehet jelenteni. Gondolom te is és a barátnőd is megvagytok 14 évesek. Az meg megint csak marhaság, hogy nagy az esély a gyerekre.
2010. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/112 anonim ***** válasza:
Meg hogy 16 éves kortól gumival szabad szexelni...szerinted ez így benne van a törvényben, hogy 16 éves kortól óvszerrel lehet szexelni? Az óvszer ajánlott, mert megvéd a nem kívánt terhességtől és a nemi betegségektől.
2010. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!