Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha beteszem, terhes lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beteszem, terhes lehet?

Figyelt kérdés
sziasztok az lenne a kérdésem hogy ha kb 5-6 centire beteszem a nemiszervemet akkor az előváladéktól terhes lehet, mármint mekkora az esélye lefürdve és ugy hogy nem maszturbáltam?
2010. jan. 9. 22:08
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/112 anonim ***** válasza:
Szerintem max.20%-hogy igen,ha valóban "csak" az előváladéktól kell félni és nem volt más.De tényleg ez lenne a legrosszabb teherbeesés a világon,mert ekkorát szívni úgy,hogy a szex sem volt jó,hát az nagyon gáz.
2010. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/112 anonim ***** válasza:
Max.2%-ot akartam írni!
2010. jan. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/112 anonim ***** válasza:

79%

hogy jött ki neked az 50-50 ha a statisztikát amit anyira hangoztatsz , hogy 100 esetből 35 ször baj lesz

Ez kimondottan a megszakitásos védekezésre vonatkouik.


ha megdugta volna és csak a végén huzza ki akkor a statisztikád szerint, 35% az esélye, hogy megtörténik a baj.


de én mondtam, hogy a statisztika az nem a valóság, mert minden 5 ember kinai a statisztika szerint. nekem nagy a családom, de egy kinai sincs köztük..

2010. jan. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/112 anonim ***** válasza:
100%
nem értem, h miért lenne kisebb az esély.. a spermiumok ott voltak.. és annyi. miután bejutottak a hüvelybe, tudják a dolgukat. remélem, azért nem lesz baj. de orvoshoz menjetek el. bár gondolom, ugyse fogtok.. mert " jajj, az olyan ciiikkii " :S ha elég nagyok vagytok a szexhez, akkor az orvoshoz is legyen elég nagylany a kedves baratnod. ezt jobol mondtam..
2010. jan. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/112 anonim ***** válasza:
ez egy poén, amit ilyenkor szoktak mondani. vagy terhes, vagy nem. bizonyos vonatkozásban igaz. végül is, volt aktus, hiszen berakta. mostmár 6-nál tartunk.. előtte kevesebb volt. na mind1. az előváladékban levő spermiumok bejuthattak. azt persze nem lehet megmondani biztosra, h terhes-e. majd csinaljon egy tesztet. csak ilyenkor idegesit, h ha vki ilyen tudatlan, akkor minek szexel??
2010. jan. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/112 anonim ***** válasza:
hát, hallod, meg is kell titeket ijeszteni. de én már nem tudok neked mit mondani, leirtam a linket az orvossal, a pearl - indexet, te meg azt akarod hallani, h 0 az esély. hat, az nem lehetséges. még védekezés mellett se 0, nem h minden nelkul. majd maskor jobban figyelsz.
2010. jan. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/112 anonim ***** válasza:

Nem lehet 0 az esély azt aláírom, még gumival sem.

ha jól vettem ki szavaidból te szeretnél babát, de nem jön össze, és irtóan zavar, hogy van akinek véletlenül odanemfigyelésből jön össze. És ez kellemetlenül érint téged. Sok sikert kívánok neked hozzá.


Részemről befejeztem, megyek aludni, lassan rekordot dönt a hozzászólások száma ehez a kérdéshez egy este alatt.

2010. jan. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/112 bumbi02 ***** válasza:

a válasz egyszerü.. lehet terhes! sosem biznám véletlenre és amint lehet elmennék bnőmmel nőgyógyászhoz 72 órás tablettáért... hogyha pedig kis faluba laktok kell lenni vmi városnak a közelben... és ne azt nézd h fura lenne h mit keresel városban... senkinek sem az az első gondolata hogy te ezek városba mennek biztos nőgyogyász.. inkább csak az h lehet h moziba mennek...vagy iesmi...


amugy meg osztom azoknak a véleményét is akik szerint felelőtlenek vagytok.. te is és a barátnőd is.. hisz (jó esetben) a szexhez két ember beleegyezése kell...és igen, erre szoktam mondani h amig vki ennyire nincs tisztába a tényekkel addig ne foglalkozzon ezzel a témával gyakorlatban.. 14 évesen még messze nem vagytok ezzel elkésve, nem kell elkapkodni nem attól lesztek felnőttesebbek...

2010. jan. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/112 anonim ***** válasza:
nem én vok aki gyereket akar, hanem tudom, h vannak sokan. pl. anyukam is ilyen helyzetben volt. én csak sok műtét után sikerultem. :S
2010. jan. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/112 anonim ***** válasza:
akkora az esélye mint a lottónak:)
2010. jan. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!