Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha beteszem, terhes lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beteszem, terhes lehet?

Figyelt kérdés
sziasztok az lenne a kérdésem hogy ha kb 5-6 centire beteszem a nemiszervemet akkor az előváladéktól terhes lehet, mármint mekkora az esélye lefürdve és ugy hogy nem maszturbáltam?
2010. jan. 9. 22:08
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/112 anonim ***** válasza:
Na ... Mivel nem mentél el benne,ezért az esély alapban kicsi.Gondolom szűz a barátnőd (és nem Mária) ezért még kisebb.Az előváladék nagyon kevés anyagot tartalmaz.Azt meg amúgy honnan veszed hogy peteérése volt?Ja és ha hozzávesszük a 14 életéveteket (ami ugyan elvileg elég) és azt hogy a barátnőd is halálra streszeli magát,ami nem igazán kedvez a foganásnak,mert arra nyugodt lelkiállapotban van nagyobb esély,szerintem a terhesség esélye olyan >0,0001 % Remélem megnyugtattalak.De akkor leszel igazán nyugodt,ha hétfőn fogod a kis barátnődet és együtt elmentek gyermeknőgyógyászatra (mert van ilyen és ha jól tudom már nem kötelező a szülői jelenlét sem) - HAJJ LIBERALIZMUS akkor ott a dokinak előadjátok a sztorit és Ő fogja megmondani mi is van pontosan.Ja a börtön stb...Olvasson többet a barátod,hacsak nem szopatni akart mint mi :) 14 év alattiaknak 14 év felettiekkel való szexuális kapcsolatát tiltja a törvény.Ez a LILIOMTIPRÁS.Ti a törvény szerint is szabadon élhettek nemi életet.Nincs benne szó gumiról se semmi.Amúgy ha valamelyikőtök még dohányzik is esetleg akkor az esélyt felezd el meginn.Hát dióhélyban ennyi,remélem megnyugszol mostmár.Ja amúgy meg bocs az előzőekért de rég mulattam ilyen jól :) Remélem most vezekeltem kicsit ..:)
2010. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/112 anonim ***** válasza:

nyugodj már meg, feküdj le és aludd ki magad.

Nem lesz terhes a kiscsaj.

Sok itt a vészmadár és a bunkó.

2010. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/112 A kérdező kommentje:
hm...köszönöm hogy értelmesen is tudsz irni most már egyre jobban megnyugszok csak az a baj hogy ez egy kis sz... 3000lelket számláló falu szóval itt nincs nőgyógyász....ha meg felmennénk városba kicsit feltünő lenne
2010. jan. 9. 23:22
 54/112 A kérdező kommentje:
háth...kicsit jobb hogy sokan megcáfolták a teherbe esés esélyét de még akkor is ideges vagyok, ugyhogy még irogatok 1 kicsit szerintem de azért köszönöm a válaszokat
2010. jan. 9. 23:24
 55/112 anonim ***** válasza:

amit ti csináltatok, az megszakitásos " védekezés ". elmondanám a pearl - indexét, évente 100 nőből 35 esik igy teherbe. sőt, itt egy link is. remélem, h tudtam segiteni.


[link]

2010. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/112 A kérdező kommentje:
és ugye azok a nők kiegyensújozottak? ^^ mert b.nőmnek mindig késik a mensese 3-4 napot meg eléggé stresszes motanában az élet....ugyanis jön a félév kit hova vesznek fel stb
2010. jan. 9. 23:27
 57/112 anonim ***** válasza:

23:26

amiről te beszélsz az a "coitus interuptus", hogy megdugod a nőt és amikor már úgyérzed, hogy jön akkor kirántod belőle és máshová élvezel .

Ebben a szituációban erről szó se volt..


Ne gyertek már a statisztikával meg az átlaggal.

A statisztika szerint minden ötödik ember kínai.

mert átlagolják az egész emberiséget.


van aki több éve használja a megszakításos dolgot, de mégse esett teherbe persze a tűzzel játszanak.

És van aki egyszer kipróbálta és mégis.


ne zavarjátok már össze szegény fiut mégjobban.

2010. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/112 anonim ***** válasza:
hat ez az, h stresszes. és egy orgazmus is kiválthat spontán peteérést. sose tudni. azért nem kell ilyesmivel szórakozni. az egyik legjobb barátnőm is igy járt, h megszakitósdi, aztán meg abortuszra kellett mennie. nekem rosszabbul esett sztem, mint neki. miért nem szed tablettat a baratnod?? akkor nem kell gumi. amugy h szoktatok védekezni??
2010. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/112 anonim ***** válasza:
Ez ezerszer kevesebb mint a megszakításos védekezés...Azért ott az izgalmi állapot kicsit magasabb és konkrétan az utolsó pillanatban veszi ki.Az kicsit más azért.Amúgy ha elmentek városba az miért feltűnő?Hétfőn tilos városba járni csak úgy vagy mi?Elmenni nézelődni,valakitől valamit kölcsönkérni iskola után stb...Hazudni is én tanítsalak ? :)
2010. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/112 anonim ***** válasza:

Na,egy-két kezeltnél mégsem gurult olyan messzire a gyógyszer. :) Amit a 78%-os hozzászoló írt elég szépen kifejtve,az valóban hasznos info.Szerintem is megnyugodhatsz,nagyon nagyon minimális az esély a terhességre.Ne stresszeld a barátnődet sem,mert a stressztől is késhet a mensi.

Ha ennyire gázos megoldani a dokit,akkor nincs más ötletem,minthogy 2 hét múlva csináljon tesztet.Nagyon remélem,hogy nem lesz gond.Szerintem ennyi lelki tuning után soha többé nem lesz kedved gumi nélkül csinálni.

Légyszi majd írd meg nekünk,hogy hogy alakultak a dolgok.

2010. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!