Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj ha a meg kellet volna már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a meg kellet volna már jönnie (28. napom) és nem érzek semmit hogy megakarna jönni? Semmi mellfájdalom semmi:S Gond lehet vajoN?

Figyelt kérdés

ebben a honapban valamiért nincs semmi elörejelzés:S

Barátommal megszaitással voltam egyutt:S


2009. dec. 27. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi kep nem vagy terhes. A teszt mar regen ki kellene mutassa, ha megis az lennel.
2010. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
mi a f.sz van most?? szeded?? akkor meg miért aggodsz?? ha szeded, akkor NEM LEHETSZ TERHES!! marmint igen, de csak ha jo par szemet kihagysz, nem potolod, és nem védekezel gumival.
2010. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 A kérdező kommentje:
kedves valaszolo... oda van irva h 2,5 honapja mar nem szedem.. mert szunetet tartottam..es meg most sem szedem.
2010. jan. 13. 06:39
 64/77 A kérdező kommentje:

a 2. valaszomnal meg az h "szedem" a valaszolo valsazra irtam ugyanis kaptam egy gyogyszert amitöl meg kell jönnie Norcolut.


de elötte szolonal oda irtam h szedtm...2,5 ig kb ez elött

2010. jan. 13. 06:42
 65/77 anonim ***** válasza:

én (kérdezö)értettem az lényeg:D

egyébként megjött már a gyógyszertől?

2010. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
na, és akkor erre mindenképpen szükséged volt? máskor ne legzel ilyen feleőtlen. :S
2010. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott? A gyogyszertol mennyi ido utan kellene megjojjon?
2010. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 A kérdező kommentje:

meg 2 napig szedem a gyogyszert utana ra4-5 napra meg kell hogy jöjjön azt mondta szoval kb péntekre aztan visza kell mennem:S

Nagyon félek..azota ugyebar csinaltam meg mutltkor reggel tesztet amit irtam ha azis negativ volt akkor nem ertem annak mar csak kikelett volna mutatnia ha 22.-én lett valami "baj" megirom majd hogy milett :)!

2010. jan. 15. 21:39
 69/77 anonim ***** válasza:
naa miújság? : )
2010. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem be az utolso szem gyogyszert amit az orvos felirt elvileg 4-5napon belül meg kell hogy jöjjön..:S " de aztmondta ha nem jön meg terhes vagyok" .. akkor kérdezem én mi ertelme is volt a labori vizelet vizsgalatnak ? :S ( negativ volt ugyebár) ..de ha igy aztmondja hogy ha ettöl nem jön meg trehes vagyok akkor sok ertelme volt.. 4 negativ teszt + a labori már téyleg nem tudom mittegyek várok :S aztan legkésöbb hétfön megyek vissza az orvoshoz :S ha terhes lennek akkor 2 honapos ?:Sha minden igaz gondolom ilyenkor már azért lennének valami jelek,de nekem csak a gyogyszer szedése közbe voltak néha megjövös érzéseim ( Norcolut):S remélem azért mert megjön:S
2010. jan. 19. 06:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!