Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj ha a meg kellet volna már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a meg kellet volna már jönnie (28. napom) és nem érzek semmit hogy megakarna jönni? Semmi mellfájdalom semmi:S Gond lehet vajoN?

Figyelt kérdés

ebben a honapban valamiért nincs semmi elörejelzés:S

Barátommal megszaitással voltam egyutt:S


2009. dec. 27. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 A kérdező kommentje:

Ja és kedves humoros " nyugodtan belém élvezhet terhes se leszel ovodás válaszolo"

ha nem tudnád fog.gatlo mellett is ugyan ugy teherbeeshett az ember :) Te nagyon BUTA:)

Most pedig menj máshova játszani:) és a sexuális életed ujságold máshol.. nem igazan vagyok rá kivancsi:) sorry:D

2009. dec. 28. 00:53
 12/77 anonim ***** válasza:

Rengeteg pár óvszerrel védekezik és nincs vele gondja. Nem hiszem, hogy a barátod belehalna, ha használnátok.

Jobb így minden hónap végén idegeskedni?

De ha nem akartok óvszert, legalább valamilyen spermicid fogamzásgátlót használj! (pharmatex termékek)

2009. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ :)
2009. dec. 28. 11:25
 14/77 anonim ***** válasza:
ok, nem szedsz fogamzasgatlot, mert faj a fejed tőle. de akkor megbizható módszernek csakis az óvszer, és a kup kombinálását ajánlom, mert külön a kup, és külön az óvszer nem biztonságos. nekunk már sokszor elszakadt, pedig tudtuk használni, még mielőtt vki okoskodni kezdene. de azért kisebb az esélye, h fogamzásgátló mellett esel teherbe, mint megszakitásos " védekezéssel ". ugyh ilyen szempontból nem támadhatod le a fogamzasgatlot szedő válaszolót.
2009. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:

hát én 8 éve szedem és nemvagyok terhes, ellentétben veled aki már most parázik h mivan ha teherbe esett, nekem még egy ilyen sem volt, úgyhogy 2nk közül nemtudom megint ki az óvodás...:D

és a gyerekes szint is rád jellemző, h megszakítással védekezel aztán meg itt sír a szád. a 15-16 évesek árasztják el az ilyen kérdésekkel ezt az oldalt.

na ki a gyerekes?:D háháháháháááá

2009. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:

mekkora szánalmasok vagytok már. egymásnak beszólogatni..pf..egyikőtök sem rendelkezik megfelelő agyi szinttel, mert csak a sz@rt dobáljátok egymásra...


amúgy kedves kérdező, csinálj egy terhességi tesztet és megoldódik a kérdésed.

2009. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:

hát...ő a 235245128463823532151. kérdező aki ebben a témában tesz fel kérdést:D és így 24 éves fejjel baromi rossz látni h még mindig ennyi a felelőtlen és éretlen kis csitri. (hameg idősebb az mégrosszabb)

az elején szép szóval próbálkoztam, magyaráztam mindnekinek h miért ne csinálják, ötleteket adtam ha nemakar se óvszert, se tablettát, de ezek egyre többen vannak komolyan, és már az agyam eldobom tőlük és nembírom megállni h ne írjak be vmi kedveset az ilyeneknek....feleslegesen koptatom itt a klaviatúrát hacsak szaporodnak és szaporodnak azilyen tudatlan hülyék, énmár megtettem a magamét és beleőrültem. sajnos ezvan:D

2009. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
egyetértek veled. utolso. én is ugatom mindenhol, h ne sirjon, h lehet-e terhes, ha már volt annyi esze, h ne védekezzen.. mindent ajánlottam. a fogamzasgatlo nem jó, mert meddő lesz ( de bezzeg az abortusz az sokkal jobb ), az ovszer nem jó, mert " nem birja a párja ", a kup az drága, az spirál?? jajj, hát azért az orvoshoz is el kellene menni.. ne nyuljon hozzá a nőgyógyász, mert az fáj.. de bezzeg az nem fog fájni, ha majd kikaparják belőle a gyereket, mert megszakitással " védekezik ". fel vok háborodva :S
2009. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
bocs, elirtam.. * a spirál
2009. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
1. igen, lehet gond. A megszakítás nem védekezés. De ezt gondolom te is tudod. 2. A barátodnak nem jó óvszerben. Na szép...akkor inkább vállalsz egy terhességet csak hogy a barátodnak jó legyen? 3. Van még más védekezési módszer. Ja és ne barmozd le azokat, akik megszólnak, igazuk van. Én sem értem, hogy ugyan milyen válaszokat vársz??? Senki nem fogja azt írni, hogy úgysem lesz gond. És azért nem írják ezt, mert felelőtlen vagy, nagyon jól tudtad h nem védekezés amit csináltok. A barátod már ne haragudj, de igen csak az ő kényelmét helyezi előre. Na mind1. Tesztelj, ha már eltelt 14 nap az aktus óta. Remélem nem lesz gond, és megjön az eszetek!
2009. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!