Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehet tegnap óta az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet tegnap óta az alhasfájás + mellfájdalom? (részletesebben lentebb)

Figyelt kérdés

Dec.24én jött meg utoljára, de rövidebb ideig (5 nap) tartott mint általában (ami 7 nap szokott lenni. amikor elmúlt, lefeküdtem a barátommal, de megszakításos módszerrel védekeztünk. 1 hét múlva kellene megjönnie újra a menszinek, de nemhiszem, hogy a mellfájdalom ilyen korán jelentkezne..ráadásul a 2 napja tartó alhasi fájdalom is furcsa nekem.. mitől lehet ez?? nyugtassatok meg, hogy nem az van, amire gondolok! :/


22/L


2011. jan. 10. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
lehetséges hogy az amire gondolsz, vagy is hogy (lehet) terhes vagy, óvszert kellett volna használni szivem :/ legközelebb gondold meg hogy használsz-e ha nem akarsz gyereket, a legjobb az lenne ha elmennél nőgyógyászhoz vagy vegyél terhesség mérőt, mást nem tudok javasolni :(
2011. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na de a hasfájás ilyen korán jelentkező tünet lenne..?? igen tudom, h. óvszer kellett volna, de nem bennem élvezett el. (Habár az is igaz, hogy az előváladék is tartalmazhat spemiumot) Ez már így utólag nem mentség :/ Köszönöm, hogy írtál!
2011. jan. 10. 23:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi most így nem fogjuk tudni neked megmondani,hogy mi a helyzet.Vegyél egy tesztet,vagy menj el orvoshoz és akkor mindenre fény derül.De amúgy is te ismered a tested,és mindenki picit máshogy működik,lehet,hogy ami nekem természetes az neked szokatlan.Nekem pl.mensi előtt már 2 héttel borzasztóan fájnak a ciciim,ha szerencsém van akkor csak 7-10 nappal előtte.
2011. jan. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!