Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj ha a meg kellet volna már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a meg kellet volna már jönnie (28. napom) és nem érzek semmit hogy megakarna jönni? Semmi mellfájdalom semmi:S Gond lehet vajoN?

Figyelt kérdés

ebben a honapban valamiért nincs semmi elörejelzés:S

Barátommal megszaitással voltam egyutt:S


2009. dec. 27. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:

inkább vegyél már 1 tesztet ahelyett h itt idegeskedsz ez idö alatt már 20xor meg lehett volna járni a gyogyszertárat.

ja és nem értem miért nem lehet ezt megérteni minden kis p.cs meggondolatlan irkálja ide h jaj most terhes lettem jaj most mi legyen..

elhiszem h rossz és tanácstalan vagy de sztem épeszü ember egyböl tudja h megszakitásos modszer az nem jo a biologia tanárnöm mesélte h a férjével ö is igy nyomta és 9honap mulva kopogtattot az ikerpár..

elmondom én óvszerrel csinálom nem szedek fogamzásgátlot és a barátom sem szereti de elviseli mivel szeret és 19éves vagyok megtehetném h szedek de nem mert nem birja a májam ennyi.és ha nekem késett ovszerrel is akk is rohantam tesztért de nem volt semmi bajom

2009. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
Lettel-e beteg?
2009. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
nah miújság? :)
2009. dec. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 A kérdező kommentje:

Nem vagyok beteg .


Teszteltem negativ eredménnyel de még mindig semmi.

2009. dec. 31. 09:00
 25/77 anonim ***** válasza:
akk vegyél még1et,ha mind a 2 negativ akkor örülj 1 még semmire sem elég bizonyiték. nekem 10napot késett és kb 5tesztet vettem
2010. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
létezik álnegativ teszt is. az orvos tud csak biztosat mondani.
2010. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem clearblue-val negativ eredménnyel már 2. teszt
2010. jan. 2. 21:20
 28/77 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem nincs gond :)

Meg fog jönni, csak ne stresszelj!

2010. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 A kérdező kommentje:

Ma reggel ismét teszteltem Coray be sure direct tesztel elsö vizeletböl ismét negativ.

Aggodom..még mivan ha:S gondolom ha 22.-én teherbe estem volna.. már kimutatta volna.. vagy az az elötti együtlétemet (22.én volt utoljára testi kapcs.) akkor se ment el senki,csak az elöválladék lehet a bökkenö:S

Habár 1 perc nem tudom mit ért :S

2010. jan. 3. 14:17
 30/77 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs gond.

De ha továbbra sem jön meg, irány a doki! Hiszen mégiscsak ő tud biztosat mondani.

2010. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!