Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj ha a meg kellet volna már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a meg kellet volna már jönnie (28. napom) és nem érzek semmit hogy megakarna jönni? Semmi mellfájdalom semmi:S Gond lehet vajoN?

Figyelt kérdés

ebben a honapban valamiért nincs semmi elörejelzés:S

Barátommal megszaitással voltam egyutt:S


2009. dec. 27. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 A kérdező kommentje:

Azóta sem jött meg:S,orvoshoz csak hétfőn tudok vissza menni,ezen kivűl az orvos hétfőn azt mondta amikor nála voltam ,hogy ugye laborba kaptam beutalót vizelet mintát kellet vinni első vizeletből,na szóval orvos azt mondta ,hogyha ez negatív akkor kapok gyógyszert,hogy megjöjjön a menstruációm:S,És ,hogy" rendbetesz".

Nemtudom,hogy tényleg olyan kevés esélynek tűnik számomra,hisz párommal úgy trtént a megszakításos ,hogy else ment..szóval itt az is van ,hogy az aktus 2 percnél tovább nem tartott és ez kétszer történt meg úgyan ugy mint kettö egyik december honap elejen gondolom azt kimutattak volna a 28. -i teszteim stb.. max a 22.-it nem,de a labor vizeletem eredménye is negativ lett.+ 2,5 honapja én fog gatlot szedtem,de nov megjött most meg nem:S

lehet hormon zavar ? :Sis.

Mellem nem faj.Csak aggodom azert a 3 neg+ labori.neg. után is mivan ha mégis..:S,Nem tudom még mi lesz orvosnál azt még megirom mit törtent!

Hasam nyomkodom sajnos és már fáj:S

Ja és vaginán belül mi lehet az ami kemény és kicsit hosszukás gömb,mintha nem magához a vaginához tartozna belül ugyertbe h nem az egész "resze" van a falán:S


Nem is tudom hogy leirni :S

Tippek ? :S

2010. jan. 9. 10:02
 52/77 anonim ***** válasza:
gpont?
2010. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 A kérdező kommentje:
Ma ujra voltam a dokinal norcolut-ot kaptam :S Labori vizeletem is negativ aztmondta h ha nem jön meg terhes vagyok ( gyogyszer utan) mennyi az eselye h tevedett a labori vizelet vizsgalat ?
2010. jan. 11. 18:08
 54/77 anonim ***** válasza:

1:100hoz sztem..hány éves vagy?mert ha16-17 akkor elöfordul h kimarad

remélem nem v terhes,barátod nem aggodik?

2010. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
Annyi komment van,mind nem olvasom vegig, nem tudom koztuk volt-e mar az en kerdesemre valasz, de azert megkerdem. Mikor voltal utoljara a baratoddal egyutt?
2010. jan. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 A kérdező kommentje:

dec.22.-én(ugy hogy elsem ment

ma reggel is teszteltem egyet elsö vizeletböl negativ lett szinten ez is már 4. negativ teszt +labori:S


Hormonzavarom lehet ?

2010. jan. 12. 14:05
 57/77 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok de aggodik csak arra gondolvan hogy 4 tesztem negativ lett maival együtt+ labori vizelet vizsgalatom is negativ volt igy nem tudjuk hogy tenyleg mi lehet 22.én voltam baratommal utoljara együtt 2 perct sem.:S else ment azelöt meg 04.én akkor is ez volt mint 22.én és az menstruaciom utan volt 1-2 nappal.szedtm fogamzasgalot is ha ez szamit..csak 2,5 honapja abbahagytam kis idöre
2010. jan. 12. 14:09
 58/77 anonim ***** válasza:
most ne haragudj, de kellett ez neked??
2010. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
na 17 vagy és abbahgytad a fogi gátlot,ilyenkortényleg hormon zavaros lehetsz!plusz még a korod miatt mert ilyenkor kezd beállni rendesen aciklusod,szal ha negativ lett a teszted is(mai)akk sztem nem vag az.sztem csak megborult 1 kicsit a hormonrendszeret=)nyugi,és vedd be amit a doki irt fel
2010. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 A kérdező kommentje:

Szedem :)

Csak azert aggodom megis nehez elkepzelni hoyg terhes vagyok ennyitöl + a negativ tesztek meg a labori is remelem nem tevedett :S köszönöm a segitseget:) kedves vagy es mindenki masnak is köszönöm!!

Irok meg mi történik:)

2010. jan. 12. 21:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!