Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem veszik át a pasik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszik át a pasik a fogamzásgátlás gondját?

Figyelt kérdés

Sokszor, ma is többször láttam olyan kérdést, amely szerint a nők csak átverik a pasikat, meg szándékosan esnek teherbe. Ilyenkor mindig a pasi az áldozat és az átvert. Igazság szerint én ezt nem értem: ha a férfiak szerint minden nő számító, pénzéhes, aljas...stb, akkor miért bízzák rá a fogamzásgátlást. A nők többsége örülnek, ha megszabadulhatna a szervezetét bombázó hormonoktól. Plusz a gyógyszergyáraknál már régen bevetésre készen áll a férfitabletta. Ja, hogy a piaci felmérések szerint nem lenne sikeres. Mert a férfiak nem mérgeznék a testüket. Akinek nem inge, persze ne vegye magára. Itt is hatalmas tisztelet a kivételnek.

Fiúk: Ti szednétek fogamzásgátlót a barátnőtök helyett?



2013. márc. 6. 13:20
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
85%

Ti miről beszéltek kedves férfiak?

Igenis nagyon ártalmas a fogamzásgátló a női szervezetre. Ezer mellékhatást, illetve szövődményt fel tudnék ide sorolni, amelyek ezeknek a tablettáknak köszönhetőek! Ha nem értetek a témához, inkább ne szúrjatok be mindenféle butaságot..az ember esze megáll.

2013. márc. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
18%
Senki nem mondta, hogy tictac, csak a férfi fogamzásgátló sokkal rosszabb jelenleg a férfi szervezetére nézve. Lehet ezen vitatkozni, de felesleges, aki akarja, szedi, aki nem, az nem. Mindenki eldönti magának.
2013. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
53%

Mi kölcsönösen nem engedjük/engednénk egymásnak, hogy a testét mérgezze "feleslegesen". Ott az óvszer, meg az orális szex annak, aki nem akar fogamzásgátlót szedni valamilyen okból.

Az ilyen ocsmány, felelőtlen ribancokat (nőnek nem nevezhetők) meg súlyosan büntetném, ha bizonyíthatóan a férfi tudta/engedélye nélkül elsumákolták a védekezést (elvégre aki megbízik a párjában, nem ellenőrzi folyton, hogy bevette-e a fogamzásgátlót), és felcsináltatták magukat. Mert ilyen eset után szemétség a férfit gyerek (és ribanc) tartásra kötelezni, de a gyerek sem érdemli meg a szenvedést az ostoba anyja miatt.

2013. márc. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%
nananana !!! én nem mérgezném magam iylen sza*rokkal kitudja mi van benne...szedje csak a nő akivel épp vagyok :D és ha állandó kapcsolatom lenne akkor se szedném.
2013. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem kellene a tablettával mérgeznie a testét sem a nőnek sem a pasinak, vannak jobb megoldások is, csak van, akinek az a legjobb ami a legegyszerűbb is.
2013. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
Mondj olyat, amiben nincs hormon, olyan pearl-indexszel rendelkezik, mint a hormontartalmú készítmények és ugyanazt az élvezetet nyújtja? A spirált ne vegyük alapul, azt nem teszik csak úgy fel.
2013. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Ha lenne férfiak által szedhető fogamzásgátló, akkor én szedném.

De sajnos nincs, mert a gyógyszergyártóknak nem üzlet. Ez biznisz, nem az számít, hogy kinek mit kell vállalnia és nem a kisember problémájáról van szó. Egy számít csak a minél nagyobb profit. Az pedig a női fogamzásgátlóban van.

2013. márc. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
95%

Az a baj, hogy sokaknál a tudomány megáll annál hogy csak egy dolgot akarnak használni, az nem is jut eszükbe hogy ha utánaolvasgatnának a dolgoknak és kombinálnák a módszereket akkor tökéletes védelmet kaphatnának.

Vegyük alapul a pesszáriumot vagy a méhszájsapkát pl, spermicid géllel ennek a Pearl indexe 1-2 (az óvszeré 3-4, a tablettáé pedig 0.5-2) ha ezt használod RENDESEN (azaz veszed a fáradságot, elmész a nőgyógyászhoz aki megtanítja hogy rakd a helyére) és mellette teszem azt reggelente rendszeresen méred a hőmérsékleted, naptármódszerrel kiszámolod illetve figyeled a méhnyaknyákot és megfigyeled mikor van ovuláció és az előtte valamint utána történő napokban megszakítással is védekeztek akkor szinte 100%-os védelmet kapsz és mégsem károsodik a szervezeted a hormonokkal.


Hosszútávon pedig mindenképpen az jár jobban, aki nem mérgezi magát feleslegesen, gondolom te fiú vagy és nem szereted az óvszert, azért pártolsz ennyire a tabletta mellett.

De ha egy kicsit utánaolvasnál hogy milyen mellékhatásai vannak (nem biztos hogy aközben míg szedik, hanem utána mikor lerakják és akarnák a babát, de az a baba csak nem jön..) akkor meglepődnél és utána nem biztos hogy továbbra is olyan hú de szuper ötletnek tartanád.

Nem tudom, miért gondolják egyesek azt, hogy ha hosszú évekig napi szinten kemikáliát juttatnak a szervezetükbe, akkor az nem roncsolódik.

Vajon miért nem írják fel az orvosok 35 év felett a tablettát és a szedése mellett vajon miért kell évente laborvizsgálatra menni, mit gondolsz?

Egyáltalán nem veszélyes, ha megnézed pl a betegtájékoztatót ott is legalább 1,5 oldal a mellékhatásokról szól.

2013. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

# 16: Pharmatex kúp vagy krém. Nem gyógyszer, nem hormontartalmú.

Mi azt használjuk három éve és tökéletesen bevált. (Az előző párom gyógyszert szedett, egyszer kihagyta és rögtön becsúszott a terhesség.)

2013. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
# 18 vagyok, az utolsó mondatban egyáltalán nem VESZÉLYTELENt akartam írni. :)
2013. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!