Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok arról ha vki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha vki kiskorú és terhes?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 20:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Naaaaaaa! A kocsonya finom! :)


Szomorú, hogy a 21. században ilyen sikeres a felvilágosítás. Szerintem sok szülő is cikinek tartja, hogy ilyenekről beszélgessen a gyerekével. Pedig a mai fiatalok hamarabb érnek, korán el kell kezdeni a felvilágosítást. És érdekesek a szülők még olyan szempontból, hogy már a 10 éves gyereküknek is nőcis holmit vesznek, engedik, hogy fiatalin sminkeljék magukat halálba, de arra nem gondolnak, hogy a nemiségről szót ejtsenek?


Nem azt mondom, hogy hajrá, csak így tovább, de látatlanba nem is ítélek el senkit. Sokszor magamon is tapasztalom, hogy csinálok valamit és utána azon gondolkodom, hogy ezt miért kellett? :) Szerintem mindenki járt már úgy, hogy a józan esze ellenére tett valamit, amit utána megbánt.

2009. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
H egy szerencsétlen, aki ahelyett h gondolkozna inkább menőzik. A ami tizenévesek olyan nagyon felnőttnek képzelik magukat,aztán-mily meglepő- mégsem azok-.-
2009. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
marhák....gondolkozzatok már...sztem ez magán jellegű probléma nem???attól h vkivel megesik az ilyen már egyből azt kell rá mondani h cigány???ti hány évesen vtatok elösször együtt fiúval???ha vkinek összejön "véletlen"akkor mi van???semmi az ő gondja nem?kívánom az ilyen leszólóknak h az ők gyerekei is essenek teherbe fiatalon (vagy csináljanak gyereket)aztán majd mondják azt neki h azt gondolom rólad drága gyerekem h roma vagy...
2009. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
A kis bulizós, piálós, vihogós, hányásban fetrengő p*csák jutnak eszembe róla. Elítélem őket, mert felelőtlenek, és a szüleik is.
2009. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kell felelőtlennek lenni hozzá.Egy baba becsúszhat még akár tabletta mellett is.És szerintem aki tablettát szed minden csak nem felelőtlen!És a gumi kiszakadása se felelőtlenségre utal,nem az ő hibája.És a 72órás se 100%os...
2009. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
szívem virágszála azt, hogy elb@aszta az életét szó szerint
2009. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
21:48 szerintem kiskorúként szexelni önmagában is felelőtlenség. Nem hinném, hogy egy gyereknek ez a legfontosabb. Bőven ráér még később, legalább nem éri annyi csalódás.
2009. dec. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!