Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Anyukák, Ti megengednétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, Ti megengednétek a 17 éves lányotoknak, hogy fogamzásgátlót szedjen?

Figyelt kérdés

Kb fél éve él szexuális életet. Az óvszer elég drága és nem a legbiztonságosabb megoldás.

Valamiért nem engedi meg a barátnőmnek az anyukája,hogy azt szedjen.Nem indokolja meg,hogy miért.

Hogyan tudnám rávenni,hogy engedje?Barátnőm és én is sokkal nyugodtabb lennék...



2012. nov. 2. 14:36
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
82%

"De az,hogy ennyi fajta van és ennyi ember szedi,az nem véletlen..."

1. Az orvosoknak az az üzlet, ha vki tabit szed. A gumival ők nem keresnek pénzt.

2. Egy rakás nő inkább tűri az állandó gombát, meg a libidócsökkenést, mert a pasik jó része nem hajlandó kotont húzni. És bizony még mindig inkább a hüvelygombával szenvednek, minthogy abortuszra menjenek.


A férfiak baromira képtelenek megérteni, hogy mit kockáztat vele egy nő.

Persze, nem biztos, hogy neki baja lesz.

És ha igen, akkor mi lesz?

2012. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
74%
31-esnél a pont
2012. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
16%
'7 évesen kezdtem el szedni én is most 22 vagyok és még élek ... nem véletlenül kell vlrvétel meg minden féle dolog ahoz hogy felirják.. kb mindenkinek különbözöt a korának és fizikai állapotához mérten. én sem azt szedem már mint 17 évesen mert változott a szervezetem és más gyógyszer a hatásos. Arra viszont figyeljetek hogy a legkisebb változás miatt is forduljatok dokihoz. libidó csökkenés hangulat ingadozás hizás . szóva olyasmik is amit nem ennek tulajdonitanátok be. volt egy iismerősőm és oktalanul elkezdett sirni de folyamat csinálta aztán kért másik gyógyszert és okés volt utána. Én a szedés mellett álok de okosan kell csinálnin
2012. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
75%

"'7 évesen kezdtem el szedni én is most 22 vagyok és még élek"


Majd akkor mondd, hogy megérte, ha már abbahagytad és szültél gyereket.

Mert tudod az esetek nagy részében nem akkor van a gond, mikor az ember szedi....

2012. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
32%
Így van... Nálunk a családban több esetben is előfordult higy miután abbahagyták, nem lehetett gyerek, mert nem működött a petefészek. Ezt bezzeg nem reklámozzák, hogy ilyen is lehet. Anyámnak is 3 év volt míg helyreállt utána a szervezete és még szerencse, hogy helyreállt. Tuti sose szednék tabit (mondjuk főleg hogy a család bajos ilyen szempontból) és nem ajánlanám senkinek. Biztos van akinek bejött meg biztonságos, de a gumi is az ha helyesen használjátok.
2014. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
75%
Engedni engedném, inkább azon gondolkoznék el, hogy a pasija annyira életképteleb, hogy inkább a 17 éves barátnője szedjen ilyen sz*rokat, mert sorra szabdalja a gumikat...
2015. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!