Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Anyukák, Ti megengednétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, Ti megengednétek a 17 éves lányotoknak, hogy fogamzásgátlót szedjen?

Figyelt kérdés

Kb fél éve él szexuális életet. Az óvszer elég drága és nem a legbiztonságosabb megoldás.

Valamiért nem engedi meg a barátnőmnek az anyukája,hogy azt szedjen.Nem indokolja meg,hogy miért.

Hogyan tudnám rávenni,hogy engedje?Barátnőm és én is sokkal nyugodtabb lennék...



2012. nov. 2. 14:36
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
52%
Nekem megengedte anyukám 17 évesen, sőt, először ő javasolta. Persze, vannak kockázatok, de valóban, ahogy a kérdező is mondta, minek nincs? Igazából nem szükséges az anyukája engedélye hozzá, persze a pénzt nektek kell beteremteni, de ha óvszerre ad pénzt, akkor abból meg tudjátok venni... Nem tudom, mennyire vagytok érettek, de 17 évesen szerintem egy normális fiatal képes mérlegelni a helyzetet. Gondolom ha betölti a 18-at, az anyukája utána is bele fog szólni, nem fog hirtelen megváltozni az anyuka hozzáállása, de azt is megpróbálhatjátok, hogy utána szedjen csak, hátha arra nyitottabb lesz az 'anyós' :)
2012. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
8%

Nekem nem egyezett bele, mégis elkezdtem szedni. Az én életem, elég felelősségteljes vagyok hozzá.

Nem anyának kellett 2x is rohangálnia esemény utániért, meg összeszedni rá valahogy a pénzt...

2012. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Gumit én szoktam venni saját pénzből,de titokban nem fogja szedni a gyógyszert az biztos. Egyébként korunkhoz képest elég érettek vagyunk mindketten,de ez nem azt jelenti,hogy ellenkezni a szülőkkel.
2012. nov. 2. 21:29
 24/36 A kérdező kommentje:
*kell
2012. nov. 2. 21:30
 25/36 anonim ***** válasza:
85%

Soha egy gumi se szakadt ki nálunk (több mint 10 éve élek nemi életet).


Biztos, hogy minden szabályt betartotok?


-levegőt kiszorítani a spermazsákból felhelyezéskor

-körömmel, éles tárggyal nem hozzányúlni

-az aktus végén egyből ki kell húzni, mert ha már "anyag" került bele, akkor könnyebben szakad -> akár attól az 1-2 plusz lökéstől is

-aktus alatt figyelni kell, hogy ne csússzon le

-kihúzáskor is fogni kell a tövéhez szorítva, hogy ne folyjon ki

-hosszú menethez nem elég egy óvszer, mert kiszárad és akkor könnyebben szakad -> javasolt síkosítót használni

-megfelelő módon kell tárolni -> napfénytől védve, s úgy, hogy éles tárggyal ne érintkezhessen (ne a pénztárcában)

-lejáratra figyelni


Egyébként családi kiszerelésű Lifestyles 1600-2000 körül van (12 db).


A lányomnak nem engedném, és akkor is megpróbálnám lebeszélni, ha már betöltötte a 18-at.


Ennek az az oka, hogy csak rossz tapasztalataim vannak a tablettával.


Libidócsökkenés, folyton kiújuló hüvelygomba és a végén majdnem bele is haltam a szedésbe, holott kivizsgáltak előtte. Tüdőembóliát kaptam úgy, hogy nincs trombózishajlamom.

2012. nov. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
16%
tabletta mellekhatasai kisebbek mint az abortusz mellekhatasai ez teny.Vannak modern gyogyszerek vagy huvelyring inplantatum a karba 3evre stb. Szerintem az anyost meg kell ijeszteni ha nem akar nagymama lenni akkor gondolkodjon.A fiataloknak a dupla modszer a legjobb ovszer es gyogyszer Tinikorban szuper termekenyek a lanyok m orsz egyre tobb tini abortusz van sajnos.
2012. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 Synesztro ***** válasza:
10%

25/F

A bnőm évek óta szedi, elég drága ugyan ez is, de ő fél éves adagokat írat fel, cserébe viszont, annyit sexelünk, amennyit akarunk, benne is juthatok el a csúcsra, semmi gond nincs ellenben 1gumi 1 sex, és nagyon biztonságos, ha minden rendben megy, ha szakad, akkor gáz van, és arra nincs gari, hogy nem szakad el, ellenben ha a gyógyszert a párod beveszi normálisan, onnantól minden ok, és nincs baki.

2012. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
57%
Drágáim ha az anyja nem engedi menjen el az anyja nélkül az orvoshoz és irassa fel a gyógyszert fizessétek felesbe. Az én tablettám csak 6200 nem is olyan drága mint a többi fajta simán meg lehet oldani. Egyszerűbb bevallani anyádnak h bogyot szedsz mint azt h terhes vagy. ÉS szrintem egy normális anya örül annak h a gyereke gondolkodik mielőtt szexel.
2012. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
73%
ez jogos én most vagyok 18 vagyok éés 15éves koromban édesanyámmal mentem feliratni a gyogyszert és a nogyogyász világositotta fel anyámat.. hogy nem hülyeség.. ha nem szeretne a közeljövőben unokát.. viszont a gáz az volt ezzel hogy elmentem vérvételre fél év mulva és kimutatták hogy a májam megnagyobbodott ettől és azt mondták hogy hagyjam abba és fogyjak le ( 52kg) voltam, Nem rossz dolog de nagyon vigyázzatok vele. mindenkinek máshogy reagál rá a szervezete!
2012. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Igen,tudom mennyi mellékhatása van.

De az,hogy ennyi fajta van és ennyi ember szedi,az nem véletlen...

2012. nov. 7. 19:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!