Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yadine fogamzásgátlót kezdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yadine fogamzásgátlót kezdtem el szedni nemrég?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt vettem be az első levél utolsó szemét, így már tegnap nem vettem semmit. Viszont éjjel görcsölt a hasam, ez kihatott a reggelre is, de nem jött meg, csak görcsöl a hasam. Ez azt jelenti hogy ma vagy a következő napokban meg fog jönni valamikor? Most kezdtem szedni szóval még elég ismeretlen, hogy milyen hatásai vannak a gyógyszernek.Köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 30. 08:58
 1/3 anonim válasza:

ez mindenkinél másképp van, Nekem az utolsó szem utáni 4. napon szokott megjönni. 3 éve szedem.

De igen, valószínűleg a napokban meg fog jönni :)

2012. okt. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen, azért görcsölsz, mert meg fog jönni. Hogy melyik nap, azt nem lehet tudni, főleg így az elején. A 7 tabimentes napon bármikor megjöhet. Nekem az 5., sőt, mostanában a 6. napon szokott, de már előtte akár egy héttel is görcsölget néha a hasam.
2012. okt. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget !!!!
2012. okt. 30. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!