Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem szedni fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem szedni fogamzásgátlót tablettát, és az első levél utána 7 napos szünetben nem jött meg. Ez azt jelenti, hogy még nem állt be a hormonháztartásom?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddigre már be kellett volna állnia.
2012. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát... jelentheti azt is igen, de a biztonság kedvéért én csinálnék egy tesztet a helyedben.
2012. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen! Én mikor elkezdtem szedni, akkor a nődoki azt mondta, h ha megjön-ha nem akkor is vegyem be a 8. napon újra a tabit! Remélem te is ezt tetted! :)
2012. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ha nem jött meg és tényleg rendesen egy időpontban minden nap beszedted és még így sem, akkor mindenképp fordulj a nőgyógyászodhoz! :)
2012. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
védekeztünk még most óvszerrel is,bár most a biztonság kedvéért csináltam egy tesztet, de negatív lett.....meg végül meg is jött, csak a szünet 5. napján, elvileg meg a 2. v 3. napon kellett volna....nem tudom, ez jelentheti-e azt, h még nem véd teljesen...
2012. szept. 25. 22:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor minden ok!:) Nekem is 4. napon szokott megjönni, nincs jelentősége.
2012. szept. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!