Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátlót szedek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogamzásgátlót szedek. Más lehetőség nincs?

Figyelt kérdés
A mai szem bevétele után kb 1 órával hasmenésem volt és úgy olvastam a betegtájékoztatón, hogy ebben az esetben egy másik levélről kell pótolnom ezt a szemet. Viszont így a köv. havi levelemből fog hiányozni egy. Tehát a köv. havi levelemet akkor már fel sem használhatom? Másképp nem lehet megoldani? Nem szeretném, ha egy egész havi adag pocsékba menne.
2012. nov. 1. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Pótolod a következő levélből és félreteszed. Biztos, hogy lesz még ilyen, és akkor jól jön.
2012. nov. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te sötét istencsapása, te!
2012. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 óra alatt nincs is ideje felszívódni... nem véletlenül mondják a 4-5 órát.
2012. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan ebben a helyzetben vagyok, és megkérdeztem a nőgyógyászomat, ő azt javasolta, hogy akkor ebben a hónapban 20 szemet szedjek be, és a következő levelet 1 nappal előbb kezdjem, így mostantól 1 nappal korábbra tolódik majd minden.
2012. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!