Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki nem akar fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem akar fogamzásgátlót szedni, miért nem? Valaki annyira tiltakozik ellene. Miért van ez?

Figyelt kérdés
van hogy olvasom, hogy nem jöhet számításba, vagy a férfi nem akarja, hogy a nő szedjen stb. miért van ez?

2012. okt. 30. 12:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bogyó, egy gyógyszer roncsolja a mája tmint minden iylesmi...szóval akármilyen csodás kis orvostudományunk van ez nem egészséges...amúgy számtalan mellékhatása is lehet, hízás, testszőrzet erősödés puffadás a ciklus felborulása....
2012. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Van aki később ezek miatt lesz meddő...
2012. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
állítólag nem mindenkinél jelentkeznek ezek a tünetek
2012. okt. 30. 12:06
 4/31 A kérdező kommentje:
igen de manapság már van kis hormon tartalmú gyógyszer is, azok nem annyira készítik ki szerintem a szervezetet.
2012. okt. 30. 12:07
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
Az elsővel értek egyet. Plusz, ha egy idő után gyereket akarsz, nem biztos, hogy összejön. Ismerősöm mondta, aki meddőségi rendelésen dolgozik, hogy 10-15 éve, még a harmincas-negyvenes ültek náluk sorban. Most azok a huszonévesek, akik tizenéves korukban elkezdték kapkodni a tablettákat. A szervezetnek nem véletlenül van egy hormonháztartása, nem kell azt felborítani. Egyébként nem véletlen, hogy a férfi fogamzásgátló tabletták nem törtek be a piacra. Évtizedek óta vannak, de a férfiakat nem olyan egyszerű rávenni, hogy rongálják a szervezetüket ilyen gyógyszerekkel.
2012. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%

Ne légy hülye kérdező!

Ezek hormon alapúak! Kinek jó, ha hormonokkal tömik? Senkinek! Most jöttek ilyen nem hormon alapúak is, de nem ismerem még őket, és tényleg új a dolog.


Nem lehet elvárni egy nőtől sem hogy beszedjen hormon bogyókat. A nők egy nagy részét érinti, hogy megkavarja a hormonháztartást. Mellékhatások tömkelege járhat vele, vagy akár meddőség, és rákkeltő is hosszú távon, még ha nyíltan nem is beszélnek róla.


Plusz! Nagyon lassan bomlik el! Ha hozol nekem egy pohár vizet a Tiszából, a Dunából, de akár a csapból is, (ha tisztított víz van nálatok és nem forráskút), elmegyünk laborba, és kimutatják neked, hogy van benne fogamzásgátló maradék!

A gyógyszerek nagy része távozik a vizelettel és a széklettel. Nem beszélve arról, hogy tárolja a testünk is!

Ezért támogatom a hamvasztást és nem a koporsós temetést! Idővel talán azt is felszámolják!

2012. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
mert többet árt, mint használ
2012. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
14%
"de a férfiakat nem olyan egyszerű rávenni, hogy rongálják a szervezetüket ilyen gyógyszerekkel." szerinted mi az egyszerűbb napi több millió ivar sejtet, likvidálni, vagy 28 naponta egyet?:D gondolkozz már picit
2012. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Én szedtem fogamzásgátlót. Izzadtam tőle, semmilyen izzadásgátló nem bírt el vele. Híztam tőle, csúnya lett a bőröm, a libidóm lecsökkent a béka feneke alá. Mióta nem szedem, lassan fogytam 10 kilót, a libidóm újra az egekben (mondjuk barátom nincs, tehát bukta), izzadás, csúnya arcbőr elmúlt. Én ezért nem szedek. Nem is fogok soha többé. Nem fogom magam tömni mindenféle gyógyszerrel, jobb a kis lelkemnek is és a közérzetem is javult.
2012. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
32%
az a helyzet, hogy még mindig azoknak a gyógyszereknek a rémtörténete terjed amik 20-30 évvel ezelőtt voltak, persze, hogy félnek tőle, csak hogy manapság azért már sokkal fejlettebbek ezek is, mind a mellett, hogy egy tartós kapcsolatban a legkönnyebb és a legbiztonságosabb megoldás, és a legolcsóbb is.
2012. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!