Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan oldjuk meg a párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg a párommal egy olyan kérdést hogy ő azt akarja hogy én szedjek fogamzásgátlót mert ő nem akar gumit használni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A párom gusztustalannak tartja a gumit de én viszont nem akarok gyógyszert szedni mert még be sem állt a havim és nem vagyok 18 ...:S mit tennétek?
2010. okt. 2. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

ha nem érti meg, h nem akarod a szervezeted hormonnal rombolni, hát akkor köszi, fel is út, le is út, aszsem...

mondd neki el ezt,a mit nekünk, am a tabi beállítja a menzeszedet....

2010. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű. Ha jobban szeretné gumi nélkül, mint amennyire téged szeret, akkor keressen magának más alapanyagot. Ha pedig téged szeret jobban, akkor bele fog nyugodni, ne aggódj :)
2010. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy a te esetedben még nem ajánlott a fogamzásgátló különböző okokból.

És igenis húzzon gumit vagy különben no szex! Ha arról lenne szó, hogy allergiás rá vagy úgy nem tudja élvezni mert az megint más, de ez csak finnyáskodás a részéről...

2010. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Én tablettát csak komoly kapcsolatban kezdtem el szedni. 19 voltam. Előnye: olcsóbb mintha gumiznátok, biztonságosabb ha rendesen szeded, mindig pontosan tudod mikor fog megjönni. Hátrány: végül is hormon, valaki meghízik tőle, de ez sem törvényszerű, legyengíti az immunrendszeredet, de ezt vitaminok szedésével ki lehet küszöbölni. Ja és nekem sem állt be a mensim és mindig aggódtam minden hónapban mint a hülye h most mi van. Azóta én nyugodtabb vagyok sokkal.
2010. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát igazából szerintem finnyáskodás:P Am még nem próbálta...sem ő sem én... mindkettőnket ez lenne az első alkalom =) (Amúgyy 17 múltam pár hóval : ))
2010. okt. 2. 20:10
 6/13 anonim ***** válasza:
akkor pedig mondd meg neki, hogy vagy úgy, vagy sehogy. Hidd el, azonnal rohanni fog a boltba ;)
2010. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mindenképpen használjatok valamit! esetleg hormonmentes pharmatex termékek? (megszakítással együtt, több ismerősöm biztonsággal csinálja így)a gumi meg nemis gusztustalan. vegyetek narancssárga durexet! szép színes és ízesített:D
2010. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha még szűz,akkor honnan tudja,hogy utálni fogja a gumit? Azt sem tudja,hogy mit kell éreznie,de téged gondolkodás nélkül ki tenne egy hormon tablettának.Ha esetleg nem szedhetsz ilyet egészségügyi okokból,akkor mi lesz? Elhagy? A fogamzásgátlónak nem csak előnyei vannak,hanem hátrányai is.A ciklust nem állítja be,hanem csinál egy mesterségeset megvonásos vérzéssel,nem igazi menstruációval.

Nagyon utálom az ilyen seggeket,akiknek a szex fontosabb,mint a párjuk és egy vállrándítással elintézik,hogy szar a gumi vagyis védekezzen a nő.

2010. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszoló utolsó mondatában ott van az igazság.

Tipikus, hogy egyes pasik kitalálják, hogy "jaj én nem szeretem a gumit". Igaz is, nem ő lesz terhes , onnantól nem is érdekli. Ha meg terhes lesz a lány, szépen lelép ill. ráfogja, hogy nem tőle.

Na ez a gusztustalan és nem a gumi.

2010. okt. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na igen ez mind igaz =) De hogyan mondjam meg neki ezt normálisan? (hogy ne dobja be a durcit azt még én leszek az izé xD) Amúgy ezt tényleg nem értem h miért ítéli el amikor még nem is volt rajta egyáltalán gumi xD abszurdum a pasik felfogási rendszere xDxD
2010. okt. 3. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!