Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Anyukák, Ti megengednétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, Ti megengednétek a 17 éves lányotoknak, hogy fogamzásgátlót szedjen?

Figyelt kérdés

Kb fél éve él szexuális életet. Az óvszer elég drága és nem a legbiztonságosabb megoldás.

Valamiért nem engedi meg a barátnőmnek az anyukája,hogy azt szedjen.Nem indokolja meg,hogy miért.

Hogyan tudnám rávenni,hogy engedje?Barátnőm és én is sokkal nyugodtabb lennék...



2012. nov. 2. 14:36
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

igen 2 csomagot szoktunk "elfogyasztani", de heti 2 alkalommal szoktam ott aludni,vagy Ő itt és így használunk el kb 6-ot.

Az análszex ki van zárva! Gumi nélkül meg aztán főleg!

2012. nov. 2. 15:15
 12/36 anonim ***** válasza:
6%

Bocsi, valamiért azt hittem, hogy egy lány a barátnője nevében kér tanácsot :) Nem te tehetsz róla...

És az anyuka nem aggódik az elszakadó gumi miatt?

2012. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Mondtuk neki,annyit mondott,hogy jobban vigyázzunk.
2012. nov. 2. 15:21
 14/36 anonim ***** válasza:
84%
Mi az hogy "a gumi drágább mint a gyógyszer"??? Kérdező jártál már boltban...?? 2000 Ft körül lehet venni jó minőségű gumit 12 db-os kiszerelésben. Hibás ha már 17 évesen gyógyszert tartod a legjobb megoldásnak. Gyógyszer sem biztonságos..mellékhatások + egyéb szexuális betegségek ( tripper stb..) Kérdésedből úgy veszem ki hogy a "barátnő" gyógyszert akar szedni hogy dugathassa magát. Kvázi nem védekezek normálisan..bele élvezek stb.. És mi lesz a többi szexuális betegséggel? Vagy az már nem érdekli a kis "barátnődet"? Én 17 évesen óvszerrel kezdtem, nektek miért nem jó? Nem mertek a boltba venni vagy mi?
2012. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
"análhoz nem kell koton.." imádom ezt a hozzászólást!!:D
2012. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Ha elolvastad volna figyelmesen a kérdést,akkor rájöttél volna,hogy én a barátja vagyok...

Tőlem elég nehezen kapna el nemi betegséget.Egyébként hol lehet kapni óvszert 12 db-os kiszerelésben 2.000Ft-ért?

2012. nov. 2. 16:26
 17/36 A kérdező kommentje:
Igen az egy értelmes válasz volt...:D
2012. nov. 2. 16:26
 18/36 anonim ***** válasza:
74%

Vannak olcsóbban is óvszerek... pl preventio, az olyan 700-800 ft körül mozog, bár most nem emlékszem mennyi van benne, asszem 6 körül, de kevesebb tuti nem...nekünk az vált be anno, baleset sem volt belőle...(mi sem vagyunk állatok :P)

Én mondjuk híve vagyok a tablettának (sajnos enélkül nem lenne követhető a menstruációm) de jobban szeretem, ha a java alkalommal óvszer is van... sokszor vagyok beteg, és az antibiotikumok gyengíthetik a hatást, ezért én inkább elővigyázatos vagyok duplán.

Elhiszem, hogy nyugodtabbk lennétek, egyetértek azokkal a hozzászólókkal, hogy, pro-kontra előadást kellene a szülőkkel.

2012. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Elég valószínű,hogy az lesz.Köszi a válaszokat! :)
2012. nov. 2. 17:45
 20/36 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképp lebeszélném,az óvszer annyira nem drága és a legbiztonságosabb nagyon bénának kell lenni,hogy kiszakadjon.
2012. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!