Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már 7napja meg kelett volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 7napja meg kelett volna jönnie de még ma sem jött meg! Tévedhet a teszt?

Figyelt kérdés
csináltam egy tesztet ami egy csíkos lett (negatív) ilyenkor mit lehet tenni?vagy bisztonságosak ezek a tesztek?

2012. okt. 10. 11:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy szeretnénk de még nem most!
2012. okt. 12. 08:55
 12/20 A kérdező kommentje:
Te csináltál tesztet?ha igen,mikor?
2012. okt. 12. 08:56
 13/20 anonim válasza:

Igen csináltam, a nem várt napján. Akkor egy halvány szellemcsíkom volt. Utána 3 napig minden nap és egyre erősebb lett.:)

De ez tényleg szervezet függő! Attól függ, hogy mikor mutatja ki a terhességet, hogy a nem várt napjára mennyi hcg hormont termel a szervezeted. Ne akart görcsösen, mert azt saját tapasztalatból mondva, nem jó! Hány naposak a ciklusaid?

Vezettél ciklus diagrammot? Nagyon jó! Minden nap még a takaró alatt felkelés előtt a szádban ( én ott mértem)meg kell mérni a hődet és egy idő után már te is látni fogod az ovu napodat. Én pluszban használtam ovu tesztet is az utolsó hónapban. 3 hónap komoly próbálkozás után összejött. De szerintem csak az utolsó hónapban kaptuk el a megfelelő napot, mert az ovu teszt szépen mutatta!:))

Sok sikert!

2012. okt. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Egyébként ha már egy hete késik és a teszt negatív, akkor lehetséges, hogy nem vagy terhes. Csinálj még egy tesztet. Mindenképpen reggel!
2012. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Már megvettem reggel megcsinálom a tesztet!
2012. okt. 12. 12:44
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem csak 7. nap lett pozitív. Mármint akkor már 7 napja késett. Addig 2 db negatív tesztem volt. Ő volt a második baba.


Az elsővel már másnap pozitív volt.


De pár hónapja csak úgy késett 3 hetet. Doki sem talált semmit, azóta minden oké!

2012. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Kérdező! Milyen lett a teszt?
2012. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
negatív!meg is jött...
2012. okt. 13. 18:33
 19/20 anonim válasza:

8-as válaszoló vagyok. Akkor végül is örülsz neki nem? Vagy már beleélted magad? Szerintem csinálj ciklus diagrammot( ciklus.hu), ahogy írtam. 2-3 hónap alatt kivázolódik, hogy mikor van peteérésed és te magad is nagyon jól fogod látni, hogy mikor kell és mikor nem szükséges védekezni, legfőképp ha már ténylegesen szeretnétek majd azt a babát!

Csak azt nem lehet kiszámítani, ha egy hónapon belül 2-szer van peteérésed, mert olyan is előfordulhat. Nekem a fogantatás hónapjában így történt!

Sok sikert a továbbiakban!:)

2012. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2012. okt. 15. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!