Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek szerint ez vetélés volt?...

Ezek szerint ez vetélés volt? Vagy tévedhet 2 különböző teszt?

Figyelt kérdés
Késett 2 napot a mensim, nem szokott szinte soha a ciklusaim 28 naposak szoktak lenni. a 31. napon 37.1-ről lentebb esett a hőm , de nem alaphőre ami nálam 36,4 hanem 36,8-ig.Iszonyatosan elkezdtem görcsölni és erős, nagy darabos vérzésem lett, másnap mintha elvágták volna csak barnáztam. De a hőm visszament 37 re ( ez volt szerdán.) Csütörtökön még 37 volt a hőm még mindig. Meg ijedtem és csináltam egy tesztet ami halvány pozi lett (one step). Nem hittem a szememnek és csináltam egy Amazont is ami erősebb pozi lett. Ma reggelre pedig leesett a hőm 36,4-re. Szerintetek mit csináljak? Csak hétfőn tudok dokihoz menni.
2012. júl. 13. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
korhaz!!! azonnal!!! lehet meg meg tudjak menteni a babat, de mindenesetre megnezik, hogyha el is veteltel, nem kell e kitisztitani. en a helyedben nem varnek tovabb, es oszinten azt se nagyon ertem, hogy ilyen esetekben miert ez az elso hely ahova kerdezni jonnek a kismamak. nekem meg se fodulna a fejemben a varakozas, mennek a korhazba, ok ott verzessel es pozitiv teszttel kotelesek ellatni teged!! ne vacakolj, indulj!
2012. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:( Igen, ez az volt. :(

Nem tudsz mást csinálni csak bekészülsz görcsoldóból és fájdalomcsillapítóból, és ha dolgozol akkor otthon maradsz. Én már sajnos 6 baba elvesztésén vagyok túl, ebből kettő 5-6.héten történt.

Bár ahogy írod a "nagyja" már lement.

Még egy teszt? Hátha....bár az erős darabos vérzés még beágyazódásos vérzésnek sem tudható be, sőt annak sem, hogy sokan akkor mikor elméletileg menstruálnának véreznek egy picit ("emlékezik az szervezet")

Orvoshoz szeritnem ezért kár elmenni, azért viszont igen, hogy kérjen neked egy hormonvizsgálatot, és egy TSH-t!!! Nagyon sok minden befolyásolhatja.

Lehet nem tudott megtapadni rendesen, de ne így legyen!


Minden jót neked!!

2012. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát engem úgy láttak el, hogy hazaküldtek, hogy vészeljem át otthon! Nem tudnak mit csinálni, ez a természetes szelekció. Ha nincs normális vérzésem, akkor kell visszamennem egy küretre....:(



második voltam.

2012. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon szomorú vagyok! Nagyon régóta várunk az első babánkra, már 5 éve. Amugy felhívtam a dokit azt mondta, hogy már sajnos ráérek hétfőn menni.
2012. júl. 13. 13:12
 5/6 anonim ***** válasza:
sajnálom :'(
2012. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,sajna ez az volt!Szinte,mintha magamat olvastam volna!Sajnálom!
2012. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!