Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már 7napja meg kelett volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 7napja meg kelett volna jönnie de még ma sem jött meg! Tévedhet a teszt?

Figyelt kérdés
csináltam egy tesztet ami egy csíkos lett (negatív) ilyenkor mit lehet tenni?vagy bisztonságosak ezek a tesztek?

2012. okt. 10. 11:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

A mostani tesztek már elég biztonságosak ...!

Nekem előfordult már olyan is, hogy másfél hetet késett :/

Ha a teszt is negatív lett, lehet csak a stressz miatt késik, vagy efféle okokból ...!

19/L

2012. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen tesztet vettél. Szerintem próbáld meg ezzel: [link] de a legbiztosabb az orvos.
2012. okt. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Téves negatív teszt van, téves pozitív teszt nincs. Vagyis, ha negatívat teszteltél, még lehetsz terhes. Attól is függ, reggeli első vizeletből csináltad-e, és hogy milyen érzékenységű tesztet vettél.
2012. okt. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Pregnasenset használtam.vélemény?
2012. okt. 10. 15:49
 5/20 anonim ***** válasza:
Azt is figyelembe kell venni, hogy a tesztek csak 2 hét után mutatnak biztos eredményt.
2012. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A kimaradt menszesz után 2 hét?
2012. okt. 10. 21:07
 7/20 A kérdező kommentje:
itt sem kérdezek többet semmit!csak még jobban összezavarják az embert...!
2012. okt. 10. 21:11
 8/20 anonim válasza:
A beágyazódáshoz 12 nap kell. Addig úgymond felesleges tesztelned, mert nem mutat, csak negatívat. Bár ez nagyon szervezetfüggő. Attól függ, hogy mikor lesz annyi "terhességi hormonod" -hcg, ami már kimutatja. Az utolsó menszi első napja és a következő között jobb esetben 28 nap telik el . Elvileg a 14-16 napon történhet a megtermékenyítés, ha 28 napos ciklusaid vannak. Szóval, ha mondjuk szept.10.-én volt az utolső mensi napod, akkor a peteérésed kb.24.-én volt. Ehhez kell hozzáadnod a 12 napot és akkor már csinálhatsz tesztet. De ha a nem várt napját követő napon csinálod, annak már mutatni kellene valamit. A nem várt után 2 héttel pedig pláne! Remélem segítettem!
2012. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
ha szombat reggelig nem jön meg csinálok még egy tesztet ha az is negatív.hétfőn mehetek dokihoz?félek tőle :(
2012. okt. 11. 19:02
 10/20 anonim válasza:

Előző vagyok! Ha 1 hete már meg kellett volna jönnie, akkor a tesztnek elvileg mutatnia kellene. De a jövő héten az Uh is mutathatja, ha van ott valami. Én 5 hetesen voltam először hasi Uh-n és csak a petezsákot látták. Utána 7 hetesen vissza kellett menni, akkor már volt szívhang is. Azért írtam, hogy 6 hetesen menj, mert akkor látszik a szívhang és így nem is kell plusz köröket futnod.

Szeretnétek ezt a babát? Ne haragudj, hogy kérdezem, de nem vettem ki a mondataidból!

Ha igen, akkor sok sikert!

2012. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!