Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért várják el a nöktöl a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nöktöl a férfiak (nagy többség), hogy ök védekezzenek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 12:37
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
68%

wc ülőke: tudod, az úgy van normális helyzetében, hogy le van hajtva. Szar példa...

Egyet értek az utolsóval. Teljesen igaza van.

2009. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az a véleményem, hogy nem egyedül szexeretkezünk vagyis akkor mindkettőnkön rajta van a felelősség amúgy meg, egy embertől még nem lesz gyerek ahhoz kettő kell. Van egy rokonom, akinek a tabletta rendszeres szedése mellet lett terhes és már későn vette észre már csak akkor, amikor nőt a hasa és meg kellet szülnie a kicsit. De sok sikert a gyógyszere esküzőknek, hát ha terhesek lesznek. Én elhiszem, hogy gumival nem olyan jó a férfiaknak, de ez van.

L/19

2009. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
17%

ma 15:18-nak.

Ezek szerint én "normális pasi" vagyok. :P Jó hogy ilyen kedvesen dicsérgetjük egymást, bár szerintem egyikünk sem olvassa elég figyelmesen ezeket a válaszokat.. Ki akar magának ennyi feszültséget egy egyszerű kérdésből?

Szerintem a legutóbbi válaszom jól sikerült, leszámítva az elejét ahol törődnöm kellet a társaság agresszívabb felével.


(23/F)

KG

(a szokásos.. :P)

2009. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
17%

És mellesleg én itt baromira próbálom kerülni az értelmetlen vitákat, de mégis visszaolvastam, és az első hozzászólásod ez volt:


"Utálom a nyávogós, hisztis, nyámnyila pasikat, akik nem képesek óvszert húzni, annyira kiábrándítóak, semmi férfiasság és semmi tűrőképesség nincs bennük. Nálam egy ilyennek semmi esélye nem lenne.


A kérdésre: azért, mert az ilyen pasik önzőek."


Ebből vontam én le, hogy az a férfi aki gumit húz, és a többi nyámnyila. Ugyanis ezt jelenti.. "Semmi férfiasság", "Hisztis nyámnyila". Szövegértés 5-ös.. :P


Erre szerinted le kellet volna vágnom, hogy te valamilyen tegnapi kérdésről beszélsz:

"Én írtam ezt. És te nagyon béna lehetsz szövegértésből, ugyanis nem ezt írtam. Hanem, például tegnap volt egy kérdés, a srác itt hisztizett egész este, hogy miylen szar az egész élet meg minden milyen szar és miért? Mert a barátnője nem szed fogamzásgátlót de őméltósága nem hajlandó gumit húzni. Na, az ilyen pasik igenis, hogy nyámnyilák, hisztisek és iszonyat kiábrándítóak"


Gondolom arra akarsz utalni, hogy nem akartál általánosítani, hanem egy bizonyos SZŰK RÉTEGRE értetted azt, hogy nyámnyilák.


(23/F)

KG

(blabla...)

2009. júl. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
84%

Kedves KG!

Most épp elég hisztis vagy:)


Kedves Hozzászólók!

Tartsátok tiszteletben a másik véleményét, és kissé javítsatok a helyesírásotokon. Elgépelés oké, a többi gáz.


Kedves Kérdező!

Nem mindegyikük várja el, és én azt a réteget szeretem. Mindenki a maga felelősségére szed tablettát, én nem szednék. Ha pedig a párod szeret, gumi ide vagy oda, akkor is szeret veled szeretkezni. Lehet, hogy a gumi kényelmetlen, de a reggeli fuvar a bölcsibe méginkább.

2009. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
KG szerintem én érthetően leírtam. Az a pasi, aki hisztizik a gumi miatt az nyámnyila és számomra nem férfias viselkedés a nyávogás és a hiszti. Ennyi. Akinek nem inge...
2009. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
79%

Mert nekik így kényelmes. Különben meg mit foglalkozzanak vele? Nem ők esnek teherbe, nem rajtuk hajtanak végre abortuszt, nem ők válnak meddővé... Hát ezért bújnak ki EGYESEK a védekezés felelőssége alól, hisz a következményeket nem ők viselik. Ezért a nemtörődömség egyeseknél.

Amúgy jómagam is hormonérzékeny vagyok, de minden mellékhatás ellenére is kínzom magam a bogyóval, semmit teherbe essek, mert vmi gagyi módszerrel védekeztem, aminek a megbízhatósága közelébe sem ér a 2 legmegbízhatóbb módszernek (bogyó, gumi). Nincs kedvem minden hónapban rettegni, hogy tényleg csak középidőben volt-e peteérés, tényleg hatott a spermicid, időben kivette stb. Azért nem ártana megnézni a statisztikákat is (pearl-index), mielőtt bárki leszólná azt a nőt, aki hormonérzékenysége miatt gumin kívül nem hajlandó más módszert választani. Talán pont azért, mert védekezni akar, nem teherbe esni és állandóan rettegni...

2009. júl. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
60%
azért mert a pasik barmok, az persze alap hogy nekik kényelmes meg jó legyen, de nem ő megy abortuszra vagy esetleg nem ő fogja megszülni a gyereket és nem ő teszi tönkre az életét a "szerelemgyerekkel" persze, egyszerűbb felcsinálni a csajt meg beleélvezni, majd odébb állni, és ott hagyni a csajt a szarba, mint venni egy óvszert kb 100 forintért, és felhúzni, nem, ez a férfiaknak már túl nehéz feladat
2009. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Azért, mert olyan gumival szexelni, mint zokniban lábatmosni. Teljesen más érzés az egész. Azzal, hogy ha a nő védekezik nem veszitek el egymástól azt az érzést, amitől jó a szex. Arról már nem is beszélve, hogy van akinek fel sem áll rendesen gumiban...
2009. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
És aki nem tud nedvesedni a fogamzásgátló miatt? És aki a libidóját veszíti el tőle? És aki gyakori hüvelygombától szenved miatta? Akkor melyik is a jobb, gumit húzni vagy gyógyszert szedni?
2009. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!