Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért várják el a nöktöl a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nöktöl a férfiak (nagy többség), hogy ök védekezzenek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 12:37
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Tisztelt 13:08-as válaszoló!


"És mi ez a férfigyűlölet amit áthallok a mondataidból?"


nem ez szerintem nem férfi gyülölet. én szeretem öket, de sajnos eddig mindenki ezt várta el tölem és úgy 15 év után csak ezekkel a tapasztalatokkal jogosan merülhet fel bennem ez a kérdés.

Hozzáteszem még, hogyy nekem is problámáim vannak a hormonális tartalmú készít ményekkel.

Bújj egy kicsit a börömbe, hogy megérts!


Ezért is ennyire indulatosak a válaszolóim akiket megértek.

2009. júl. 28. 13:19
 12/40 anonim ***** válasza:
68%

Az ő bajuk.

Nem kezdek olyan férfival, aki önző, és akaratom ellenére rákényszerít a tablettára.

Ő rólam marad le, én meg egy terhességről és soksok gyógyszertől kímélem meg a szervezetemet.

2009. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
70%

Mert úgy a kényelmes. Mert nem is akarják megszokni az óvszert (tiszt.kiv.). Én is persze, hogy az aktus elején érzem, hogy ott van, de ha kellőképp fel vagyunk izgulva, akkor már mindegy! Én se szedhetek tablettát, mert trombózisom volt 19 évesen, amikor az akkori pasim rábeszélt a tablettára. Azért is döntöttem a szedése mellett, mert kibírhatatlan menzeszgörcseim voltak/vannak. De az orvos - szokás szerint - nem írta ki nekem az APC rezisztencia vizsgálatot - csajok, ragaszkodjatok ehhez! A TB sajnálja előre szűrni a nőket, hadd szívja meg az a pár, mit számít az, hogy a trombózis halálos is lehet, de ha nem is az, egy hónap teljes fektetést igényel!!!!!!!!!!! Ne szívjátok meg! (Azt kell pl. füllenteni, hogy volt trombózis a családban)


Gondolhatod, utána nem volt zökkenőmentes a nemi életem.

Akire sikerült ráhúzni az óvszert, azzal oké volt, de aki előre eldönötte, hoyg ő viszolyogni fog tőle, hát azzal elég szar helyzeteket eredményezett. És rosszul is esett, mert nem én tehetek róla, hoyg nem bírom a tablettát. Legutóbbi pasim a megszakítást erőltette, hát én úgy nagyon paráztam a teherbeeséstől. De ilyeneket mondott, hoyg gumit az ember k.urvával húz, nem a párjával. Nem is tudom, ha lesz még pasim, mit fogok csinálni, mert nagyon sérti az önérzetemet, hogy ennyire nem akarnak alkalmazkodni, tekintettel lenni a helyzetre. Én a hüvelykúpban nem bíznék...

2009. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
52%

én nemtudom , de sztem egyáltalán nem várják el. és itt, magyarországon, férfiaknak kb csak egy védekezési módszer van, az óvszer. és sztem a pasik többsége, ha nem él tartós kapcsolatban, akkor hord magánál óvszert, ha esélyt lát a szexre. tartós kapcsolatban pedig tényleg a tabletta a legjobb védekezési módszer, a ma ismertek között. én szívesen szedek tablettát, ez teljesen az én ötletem volt, és nemvárom el a pasitól h fizesse a felét se. ezaz én ügyem, én gondoskodok a védekezésről, leveszem a pasi válláról ezt a terhet, és nekem ezzel semmi bajom nincsen. énsem szeretek óvszerrel szexelni, a hüvelykúpoktól meg a frász kerülget, meg mindenféle hüvelybe helyezhető tárgytól is. és sztem ez így van rendjén, ez a legkényelmesebb védekezési módszer, és leszarom h én védekezek, és nem a férfi.

8 éve tablettázok, járok rendszeresen rákszűrésre, és májfunkcióellenőrzésre, és nincsen semmi problémám. mindemellett a tgabletta beállította normálisra az igencsak rendszertelen ciklusom, és a görcsöktől is megvéd. én megvagy elégedve a tablettával, és ezzel a védekezési módszerrel is. és egyáltalán nemérzem azt h tőlem várják el a férfiak, mivel ezaz én ügyem is a védekezés, nemcsak a pasijé, csakén megoldottam úgy h felirattam a tablettát, és minden elvan intézve.

2009. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
41%

ja és még vmi, aki meg nem szedhet tablettát, mert különböző bajai vannak, azok nemgondolják h igazséágtalan ráeröltetni a pasira az óvszert? hiszen pasiknak csak óvszer létezik, nőknek meg vannak még egyéb, nem hormonális védekezési módszerek is.

úgyhogy aki háborog, h milyen igazságtalan h a pasi nemszereti az óvszert, és ezt ki is mondja, az gondolkozzon el egy kisit. nekünk, nőknek, léteznek még módszerek, amikkel védekezhetünk, és sztem ilyenkor a pasi érzi igazságtalannak, h mért van az h a csaj nembírja a tablettát, akkor rögtön rányom egy óüvszert. mikor védekezhetne máshogyan is, vannak még lehetőségek, és talán sikrülne megtalálni a számára megfelelőt, de vehetjük úgy is h a nő kijelenti h ő nemszedheti, és kész, itt leis van zárva, megsem próbálja a többit, áthárítja a pasira, h vegyél óvszert.

sztem ezsem teljesen igazságos.

2009. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Mielött még hajba kapnátok:

A nökek való legtöbb fogamzásg. módzser HORMONÀLIS jellegü. Itt mostmár nagyon sok mindent kizártunk, nem csak a tablettát.

nemtudom melyik férfi választaná a kúpot ha nö lenne és mehetne úszni a saját gatyájába az aktus után.

Az pedig tény az óvszer semmi féle folyamatot nem változtat meg az emberis testben(kiv. allergia nagyon ritkán)


Mit hagytam ki ami hasnló mint az óvszer, hogy semmi féle mellékhatással nem jár?


Az egyik válaszolónak aki nagyon magabiztos a tablettájában üzenem , hogy örüljön,hogy most egészséges, és nagyon okos, hogy orvosi ellenörzésekre jár, de 60 év fölött és több évtized tabi szedés mellet nem biztos hogy így is marad.

2009. júl. 28. 13:46
 17/40 anonim ***** válasza:
64%

nekem üzentél....nos én 24 vagyok, 8 éve szedem, és nemfogom több évtizedekig szedni, mivel lassan kéne szülni egy gyereket.

amúgymeg, aki fél a több évtizedes tabletta szedéstől, az tartson szüneteket h kitisztuljon, és helyre álljon benne a hormonháztartás.

2009. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
52%
Na akkor sorold azt a sokféle módszert a nőknek, hadd halljam! Van injekció (hormonális), van hüvelygyűrű (hormonális), ezen kívül meg a krémek és társaik. Azzal meg az lenne pasik baja, hogy mért nem élvezhetnek belé, meg milyen idegesítő, hogy meg kell várni amíg feloldódik. A gumi ilyen szempontból a legelfogadhatóbb módszer, akármit is írogatsz, és amelyik pasi ezt nem képes elfogadni, az vessen magára.
2009. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

ok. csak jó hosszút, és akkor jöhet megint a kérdés

Hogyan lessz akkor?

2009. júl. 28. 13:53
 20/40 anonim ***** válasza:
26%
Kedves 24-vagyok,8 éve szedek tabletát...lassan kéne szülni! Hát neked sok sikert! Csak nehogy ugy járj hogy a gyógyszer ugy szétcseszte a szervezeted hogy nem tudsz teherbe esni. Utána meg nyavajoghatsz...
2009. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!