Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért várják el a nöktöl a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nöktöl a férfiak (nagy többség), hogy ök védekezzenek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 12:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem igazán szeretik az óvszert.Van olyan férfi akinek nem megy abban.Egyszerűen szorítja vagy nem kényelmes neki.Az igazi férfi felajánlja a tabi felének vagy egészének a kifizetését.
2009. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
60%
Vannak férfi fogamzásgátló szerek is... elenyésző számban élnek vele. Vajon miért?
2009. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
59%

Azért mert közvetlen kontaktust szeretnénk velük. És nem akarunk "ruhában" (gumi) szexelni... Durva példa, de biztos te sem élveznéd annyira, ha a pasid csak zacskon keresztül csókolózna veled.. :P

(Feltéve hogy nő vagy... Miért nem írjátok a korotok és nemetek?? )


(23,F)

KG

(A kérdezők értékeljék hogy mennyire tetszett a válaszom.)

2009. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
89%
Már elnézést, de most itt mi van? Ésa mikor a tinik meg nem tinik egyéjszakás kalandokba keverednek? aztmondja a csajoké mehet mert tabit szedek.. és a nemi betegségek? AiDS? ilyesmi? vagy még mindig ilyen elmaradott magyarország?
2009. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
78%

Mert ez a legkényelmesebb nekik!


Amúgy elsősorban a nő érdeke, hogy ne essen teherbe, mert utána minden nehézség az ő nyakán marad, a pasi veszi a kalapját és odébbáll, a nő nem tud "kisétálni" a terhességből (az abortuszt sem a pasinak kell végig csinálnia)!


Persze, itt van mindjárt a másik csapda : sok pasi elhiszi, hogy a nő szedi a fogamzásgátlót, holott a csaj a terhességgel szeretné "megfogni" a férfit... Aztán pár hónap múlva bejelenti az igényét a gyerektartásra!

2009. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
82%

Nem csak az óvszer létezik, ugyanúgy tabi is van pasiknak! És természetesen egyetértek az utolsóval! A védekezésnek ez a módja csakis stabil párkapcsolatban, ellenőrzötten egészséges párok közt tökéletes.

A nemi betegségek ellen még mindig az óvszer a legjobb.

2009. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
59%

KG, Te beszélsz, aki szűz? Ez mekkora képmutatás már?

És mi az, hogy ti érezni akartok mindent, a nő meg szedjen tablettát, ami az egész szervezetét befolyásolja?


Egyébként sok az önző férfi, neki jó legyen és kényelmes, a nő meg védekezzen.

Szerencsére van kivétel.

2009. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
64%

Sziasztok!Nem nagyon értem a nagy többséget, miért tőlünk nőtől várják a védekezést. A védekezésekről annyit, hogy pl. az én estemben én nem szedhetek gyógyszert, mert hormon problémáim vannak, és amikor szedtem nem volt jó, vagyis a hormon háztartásomat rosszabbította, ja és olyan édesség rohamaim voltak, hogy nem akartam el hinni, vagyis híztam is mert nem bírtam ki csoki nélkül. De hát ezek után a gyógyszer ki eset a körből, mert mondta is a Dokim, hogy hagyjam abba keresek valami más védekezési módot. Ki próbáltam a hüvely kúpot, de mit ne mondja nem a leg jobb, várni kell még hat meg utána úsztam a levében nem leg jobb, de ez csak az én véleményem. Úgyhogy én azért biztatom, páromat a gumira bár nem nagyon kell, mert tudja, hogy nem csak nekem felelősségem védekezni, ha nem neki is. De azért van, hogy úgy alakul hogy meg szakítással csináljuk, de eddig több mint egy és fél év alatt nem volt gond. Le is kopogom.

Bár elismerem, nem lehet könnyű a fiúknak a meg szakításos módszer, le a kalappal.

L/19

2009. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
42%

Próbálom követni az eseményeket.

Az egyik válaszolónak: Az volt a feltételezésem hogy ismeri a csajt és megbízik benne. Ha most szedte fel valahonnan, akkor valóban kockázatos lenne nélküle (sajnos)..


Az egyik utolsónak: Te aztán jól kiakasztod magad.. Kit érdekel hogy szűz vagyok? Ez nem kép mutatás. Fiú vagyok és tudom mit éreznek a fiúk. Pont ugyanazt válaszolt adtam mint más, csak én jobban megfogalmaztam. Ha szimplán azt írtam volna hogy "kellemesebb úgy nekik" akkor is belekötnél azért mert szűz vagyok?

És mi ez a férfigyűlölet amit áthallok a mondataidból?

Én azt feltételezem hogy óvszer mellett is szednek tablettát a nők... "Vagy ilyen elmaradott Magyarország?" (a másiktól idézve)

És ha már amúgy is szeded, és jóban vagytok azaz tudod hogy nem fertőző és te sem vagy az akkor minek kell erőltetni az óvszert.


Huhh.. De kérdés nem erről szólt. Elkanyarodtam miattatok. A kérdés a "miért?" volt és nem az hogy ez jó dolog-e, így kéne-e lennie, vagy milyen nagy bunkóság..

Én válaszoltam, és szeretném ha a kérdezők lennének a bíráim, és nem ilyen előítéletes, indulatos emberkék.


(23,F)

KG

(A kérdezők értékeljék hogy mennyire tetszett a válaszom.)

2009. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
45%

Utálom a nyávogós, hisztis, nyámnyila pasikat, akik nem képesek óvszert húzni, annyira kiábrándítóak, semmi férfiasság és semmi tűrőképesség nincs bennük. Nálam egy ilyennek semmi esélye nem lenne.


A kérdésre: azért, mert az ilyen pasik önzőek.

2009. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!