Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak! Az óvszert száraz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Az óvszert száraz farokra húzzátok fel, vagy benyálazzátok?

Figyelt kérdés
Nálunk ha úgy alakul az előjáték, hogy a barátnőm orálozik, akkor persze nem nyálazom mert már nyálas, de ha nem, akkor én nedvesítem be egy kicsit. Amióta így csináljuk(évek óta), nem szakadt el egy óvszer sem.
2011. febr. 22. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos én nem vagyok elég hajlékony , hogy elérjem és benyálazzam..., ezért a barátnőmet szoktam megkérni, de csak az Óvszer érdekébe!
2011. febr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy alkalmat leszámítva csak síkosítottakkal volt dolgom, ha előtte bekapja a lány akkor nyálasra, ha nem akkor puncinedvesre húzom, szűkös időkben szárazra.
2011. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt így is kell! Aki nem az nem ért hozzá! HOL A KÉRDÉS?
2011. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell benyálazni, az óvszer eleve síkosított. Az más kérdés, ha le akarod magad szoptatni ezzel az ürüggyel :)
2011. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nektek ürügy kell, hogy leszopassátok magatokat? :-) Már nem divat, vagy mi? :D
2011. febr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó...


Én egy hónapja olyan fejmosást kaptam azért a páromtól,hogy egymást követő 3 napon szoptam a farkát, 1-1 alkalomra kb 40 percet adva hogy néztem Oo

A rosszándékú kommenetelők,akik esetleg azt kezenék el firtatni,hogy "mert rosszul csinálod" azoknak csak annyit,hogy még nem probáltál!

2011. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért? Hallottam már olyanról, hogy a fiú nem szereti, ha csinálják neki, mert azt hiszi, hogy ezzel megalázza a lányt. De ha lefektettétek a szabályokat egymással, és nincs ellenére (nyilván azért csináltad), akkor mégis miért? Mit mondott neked? Nagyon kíváncsi vagyok. :-)
2011. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!