Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért várják el a nöktöl a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nöktöl a férfiak (nagy többség), hogy ök védekezzenek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 12:37
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
89%

Hormonális típusú védekezési módszerek

» Fogamzásgátló tabletta

» Fogamzásgátló tapasz

» Fogamzásgátló injekció

» Beültetés

» Hüvelygyűrű

» Nem hormonális védekezésű módszerek

» Gumióvszer

» Női kondom

» Pesszárium

» Méhszáj-sapka

» Spermicidek

» Vaginális habok

» Habzó tabletták és hüvelykúpok

» Spermicid krémek és zselék

2009. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
62%

jah, 2 barátnőm is ezt szedte, az abbahagyása után 3-6 hónappal teherbe is estek, és szép, egészséges gyermekük született.

és ma olvastam, pont itt, tabletta után 2 hónappal teherbe esett könnyedén.

de amúgy sok sikert nektek, nyavalyogjatok csak, h jajjj....a pasim nemakar óvsuert húzni, milesz így szex-el, milyen önzőek, jajj, istenem....hát hajrá, sok sikert a szexuális életetekhez.

2009. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
68%

A tabletta miatt trombózison átesett válaszadó vagyok. Kíváncsi lennék arra a sok "egyéb lehetőségre" - tudod, akinek trombózisa volt, az nem csak tablettát nem szedhet, de SEMMILYEN hormonális cuccot nem alkalmazhat! (fent szépen fel is sorolta valaki ezeket - ezek mind kilőve) Mivel még nem szültem, nem raknak fel spirált, és amúgy sincs kedvem a menzeszgörcseimet erősíteni! (De mondom, ha kérném se raknának fel!) Van az a "pesszárium" állítólag, de érdekes módon azt a kutya nem használja, valószínűleg mert megbízhatatlan!


Több nőgyógyászt kérdeztem, mi a teendő ebben a helyzetben, mindegyik a kotont mondta, azt mondták, más nincs!!!!!!!!!

2009. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
60%

látod, teis azzal jössz, ha tehetnéd se rakatnád fel.

ugyanolyan vagy mint a pasik, akiket szidsz az óvszer miatt.

Pesszárium

Méhszáj-sapka

Spermicidek

Vaginális habok


ezeket pedig a trombózisosok is használhatják.

2009. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
41%

A 12:53 masnak írtam az a férfigyűlöletes dolgot és nem a kérdezőnek. Ebből az egy kérdésből hogy néztem volna ki bármit is..? De úgy tűnik én értelmeztem félre a kérdést, mert itt senki sem törődik a "miért?"-tel vagy a másik nemmel..

A 12:53-as kicsit felidegesített, de már nyugodt vagyok. Csak zavaró, hogy mindig az emberbe kötnek amiatt.. Mintha nekem már véleményem se lehetne.. És nem tudhatok semmiről.. Ilyen bunkóságot.. De mindegy..

És valaki másnak a szövege volt, hogy az a férfi aki gumit húz, a többi meg nyámnyila.. Az ilyen hozzászólók is megérdedmlik amit kapnak, de mindegy.. :P Itt most nem arról van szó, hogy nem húznánk gumit.. Mindenki húz gumit, pláne ha megkérik rá.. De ettől még lehet jobban szeretni a másik változatott. Tekinthetitek fétisnek a dolgot..:D Bár elvileg az lenne a természetes mód..


A többit már el se olvastam. Kiszállok ebből a kérdésből. Maximum reagálok valamilyen hozzászólásra, ha nagyon muszáj.. Túlságosan eldúrvult a téma és nem a kérdésről szól már.. (Amúgy akinek hormonális gondjai vannak, az nyílván ne szedje.. Egy kis józan észt..) Ezenkívül én úgy tudom hogy a többség használ tablettát. És nem tudok tömeges halálozásról, vagy betegségről.. Nyilván be lenne tiltva a dolog.. Konzultálj szakértőkkel, orvosokkal, hogy ők mit ajánlanak..


De mégegyszer mondom kiszállok.. :D Vége..

Ez volt az eddigi legrosszabb topicom.. :)


(23,F)

KG

2009. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
53%

Mondom: a spirál tudomásom szerint fokozná a menzeszgörcseimet, ami nekem eddig is iszonyú kín, már mentő is vitt el emiatt. A pasiknak meg max. kellemetlenséget okoz az óvszer (de milyen érdekes, jónány pasinak azt sem).


A többi módszerről amiket mondtál, mondom, hogy megkérdeztem nőgyógyászt - azt mondták, ilyet csak azoknak ajánlanak, akik nem baj, ha mégis teherbe esnek, akkor megszülik. Hát én nem esek ebbe a kategóriába. Szó szerint ezt mondták, hogy a tabletta és az óvszer véd - nekem értelemszerűen csak egy maradt.

2009. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
38%

nemhiába javasolják, h aki foggátlót szed, az járjon ellenőrzésekre, májfunkció, stb. h nelegyen az h később nemtud teherbe esni. aki rendszeresen ellenőrizteti magát, és mindent rendben találnak, annál nemsok esélye van h netud majd teherbe esni.

aki meg nemjár, és baj van, csk ugye nemveszik észre, azmeg magára vessen ha nemtud teherbe esni

(ez nem a trombózisosnak szólt, hanem annak aki lehurrogott h ne rimánkodjak, ha nemtudok majd teherbe esni)

2009. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

KG... "És valaki másnak a szövege volt, hogy az a férfi aki gumit húz, a többi meg nyámnyila.. Az ilyen hozzászólók is megérdedmlik amit kapnak, de mindegy.. :P"


Én írtam ezt. És te nagyon béna lehetsz szövegértésből, ugyanis nem ezt írtam. Hanem, például tegnap volt egy kérdés, a srác itt hisztizett egész este, hogy miylen szar az egész élet meg minden milyen szar és miért? Mert a barátnője nem szed fogamzásgátlót de őméltósága nem hajlandó gumit húzni. Na, az ilyen pasik igenis, hogy nyámnyilák, hisztisek és iszonyat kiábrándítóak. És köszönöm amit írtál, meg is érdemlem, amit kapok, azt a jóóó sok csodálatos szexet!:D Attól, hogy kiállok az érdekeimért vagy a véleményem mellett, attól még nagyon is jó a szexuőális életem. Ha ennyire kíváncsi vagy, leírom, hogy tablettát szedek, de ha előtte a barátom itt pattogott volna, hogy ő aztán nem hajlandó kotont húzni, biztos, hogy úgy repült volna,hogy a lába se éri a földet. De nem... érdekes, a normális férfiak képesek ennyi "áldozatot" hozni a szexért és a nőért, akit szeretnek. Pedig nekünk is volt gondunk a gumival, én akkor határoztam el, hogy tabi lesz, amikor kiszakadt az óvszer. De nem azért, mert a barátom hisztizett, hogy akkor is szedjek gyógyszert blablabla. Szóval köszönöm a hozzászólásodat!:D

2009. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
19%
amugy szeritnem ez olyan mint a wc ülöke...mért lenne csak a pasi felelősége h védekezzen?ugyanugy h a csaj mért nem tudja magának lehajtani a wc ülőkét mért kell sirni h fel van hajtva?
2009. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
87%
Igen aztán miért nem viszel neki sört miközben takarítasz amíg ő tv-t néz, miért nem nézed el azt az 1-2 megcsalást, mert férfi, stb stb. Végülis mindent lehet így nézni, hogyegy nőnek nem lehetnek kérései, igényei, csak a férfinak.
2009. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!