Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azok a nők akik szednek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik szednek fogamzásgátlót mennyire tapasztaltak hízást vagy bármilyen mellékhatást?

Figyelt kérdés
Mostanában gondolkodom egyre jobban, h kellene vmi rendszeres védekezés,ami nem a gumi,de félek a hízástól,amúgy sem vagyok vékony alkat,meg olvastam olyat,h vki nehezen esett teherbe tőle vagy meddő lett.Mennyi ennek az esélye?Ha alacsony hormontartalmút szedek akkor nem hízok tőle?A válaszokat előre köszönöm.
2011. aug. 11. 02:14
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
hát ha ugy jött le, nem vergődni akartam.. csak irtam alternativát, illetve az én tapasztalatomat.. de ok..
2011. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:

Vitatkozni igazán kár.Mindenkinek más jön be.Vkinek a tabi vkinek a gumi,ki mit szeret.

Szóval tényleg nincs értelme,h összekapjatok ezen.:)

Mi is csináltuk gumival,és legtöbbször megszakítással,ezért akarok vmi hatásos módszert védekezésre.

Mi nem akarunk óvszert,megbeszéltük,de lehet,h az marad,mert félek a tabitól,de az is rendben van,h vkinek teljesen bevált.:)

2011. aug. 13. 18:58
 53/58 anonim ***** válasza:
Kedves tegnap 13:03-kor....olvass csak vissza...amúgy meg nem tud más véleménye izgatni.És kérdezz meg pár orvost,vannak mellékhatásai egy fog.gátlónak.Rá is van írva,hogy mi és az is hogy mikor nem szabad szedni,mert bajt okozhat.Akkor honnan veszed,hogy nem okoz?Még a betegtájékoztató is írja.Amúgy meg nem kell nagy logika...mesterséges hormonnal bombázni a szervezeted?Az emberek nagy részénél vált ki valami gondot,ha nem tartósat,de vált.Amúgy engem már csak azért sem érdekel más véleménye,mivel orvosok mondták,hogy nem kellett volna szednem,mert attól lettem beteg,nem is kicsit.A vérnyomásom előtte jó volt,meg azóta is.Mikor szedtem,220/180 volt!!!De nem attól volt ugye?Itt voltál és megvizsgáltál és azóta is velem vagy és látod a kínlódásom,ami a bogyó előtt nem volt és még csak nem is volt a szervezetemben semmilyen jele,ugyanis voltam vérvételen.De persze,neked nem okozott gondot és így másnak se okozhat.Utálom az ilyen embereket.Csak okoskodnak és az lehet ami szerintük igaz.
2011. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Te most miért is nekem magyarázol? Nézd már meg a kommentjeim. Kb. én voltam itt az egyetlen, aki nem tapasztalatot írt, de azt mondta, hogy igen is bajt okozhat. Máskor legyél figyelmesebb és ne olyat b@sztass, aki melletted van...
2011. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

Azt meg, hogy "ennyit arról, hogy nem lehet mellékhatása" nyilván azoknak írtam, akik előtte itt bizonygatták, hogy nem lehet.



A kérdezőnek pedig: Nem vagyok tabi párti, de a megszakításnál minden jobb. Persze ha nem lenne baj a baba, és nem rohannál egyből abortuszra, akkor tök mindegy, csináld.

De ha nem akarsz még babát, akkor egy terhességmegszakítás sem sokkal egészségesebb, mint a tabi..És megszakítás nélkül jó esélyed van egy picire...egy év alatt kb. 35%. Azért az nem kevés.

Ha ennyire nem bírod a gumit, és mindenképp megszakítást alkalmaztok, akkor legalább kombinálhatnád vmivel, pl. pesszáriummal vagy spermicidekkel.

2011. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
Bocs,igen,igazad van.Én olvastam félre.A "nem" sző felett átsiklottam és az jött le,hogy miért hiszik az emberek,hogy okozhat bajt.Mégegyszer ezer bocs,ne haragudj...
2011. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
az lesz a legjobb, ha beszélsz 1 orvossal.. többet ér mint itt olvasni a rémhireket..
2011. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Ezek nem rémhírek, hanem tapasztalatok.


82%-os: Semmi gond:)

2011. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!