Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azok a nők akik szednek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik szednek fogamzásgátlót mennyire tapasztaltak hízást vagy bármilyen mellékhatást?

Figyelt kérdés
Mostanában gondolkodom egyre jobban, h kellene vmi rendszeres védekezés,ami nem a gumi,de félek a hízástól,amúgy sem vagyok vékony alkat,meg olvastam olyat,h vki nehezen esett teherbe tőle vagy meddő lett.Mennyi ennek az esélye?Ha alacsony hormontartalmút szedek akkor nem hízok tőle?A válaszokat előre köszönöm.
2011. aug. 11. 02:14
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
Én egy 1 évi szedtem,de nem híztam se elötte se utána,de nem is ettem többet.Egyedül a mellem lett feszesebb és kicsit nagyobb.De az jó volt, viszont amikor abbahagytam,teljesen megzavarodott a hormonháztartásom és a menszm össze vissza jött meg és fájdalmasabb is lett, illetve pattanásosabb lettem mint a gyógyszer szedése elött.De ez godnolom ember és gyógyszer függő.Nővérem és anyukám viszont hízott,de csak amikor abbahagyta,de ők alapból hajlamosak a hízásra...
2011. aug. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:

én is gondolkoztam rajta,h kellene szedni,de barátnőim akik szednek mind híztak tőle és ezt én nem akarom,hisz hajlamos vagyok a hízásra.most meg vagyok elégedve 5 év utáán először az alakommal.10 kg-ot fogytam le és nagyon nem szeretném visszaszedni.

meg sajnos a barátom családjában van akinek a fog.gátlótól nem lehet saját gyereke a lombikot meg nem tudja kihordani.

így ő még annyira sem szeretné,h szedjek,mert tudja,h milyen fontos számomra,h legyen majd 1x kisbabánk :)

19/l (4 éves kapcsolattal)

2011. aug. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
Én nem híztam, vagy fogytam tőle, viszont könnyebb volt tartani a súlyomat, kevésbé kellett odafigyelnem az alakomra. Viszont eszméletlenül fájt tőle a fejem, ezért abbahagytam.
2011. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, vagy házi orvoshoz kérj egy beutalót laborba... Én sajnos, csak felírattam egy fogamzásgátlót...rá fél évre kiderült, hogy nekem nem is lehet mert trombózisom lett belőle majd tüdőembóliám. Igaz nem híztam, de helyette 100-szor sulyosabb betegségem lett belőle. Ez nem ijezgetés... csak egy vérvizsgálat az egészséged érdekében. Fél év gyogyszerszedés ára az hogy életem végéig szedhetem a véralvadásgátlót a fogamzásgátló helyett. Sok ember érzékeny rá csak még nem jött elő náluk, de erre ha a dokinál rákérdezel bővebben kifejti neked. VIGYÁZZ KÉRLEK!!! :)
2011. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
akkor marad a pharmatex + megszakitás, teljesen természetes, és nem kavar be semmibe..
2011. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
Én nem híztam tőle, és az h baj lesz belőle nagyon sok mindentől függ. Először is attól h ha tüneteket észlelsz gyógyszert váltasz e. Ha nem váltasz akkor komoly bajok lehetnek. A második h meddig szeded folyamatosan. Ha valaki betartja a kötelező 1-2 évenkénti szünetet, akkor elég kicsi az esély h baj lesz. De sokan 5-8 évig szedik szünet nélkül persze h gond lesz és várni kell a gyerekvállalásra. Ahogy olvasgattam ez olyan mint h mennyi az esélye a fogamzásgátló mellett a teherbeesésre. Annak h baj lesz ugyan ilyen esélye van, persze sose tudhatja az ember előre h a statisztika melyik részbe fog tartozni. Egyet lehet tenni rendszeres orvosi felügyelet, és nagyon oda kell figyelni!
2011. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:

Pharmatex is eszembe jutott,viszont arról is olvastam,h meddőséget okozhat.Azt hiszem,h maradok az eredeti ötletemnél,h jobb ha nem szedek fogamzásgátlót,barátom megérti,csak mégis szerettem volna,ha ezzel úgy "nincs baj".

Túl sok a mellékhatás,és nem szeretnám kockáztatni,h egyszer lehessen babám.:)

2011. aug. 11. 13:53
 18/58 anonim ***** válasza:
pharmatex meddőséget?? hol olvastál ekkora baromságot?? az 1 spermicid anyag, ami megöli a spermiumokat.. megbénitja, majd megöli őket..
2011. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
Nézd, akik szedik azok se kockáztatják, HA odafigyelve szedik. Nem ettől lesz meddő valaki. Akinek gyógyszerszedés után nem jön össze a baba és kiderül h meddő, az csak azért lehet, mert előtte sose vizsgálták ilyesmire. A különféle betegségek, fertőzések, gyulladások nagyobb eséllyel tesznek meddővé és ezek is a ritka esetek közé tartoznak. És ha már a betegségeknél tartunk, az is köztudott, h azok közt akik gyógyszert szednek lényegesen csökkent a daganatos megbetegedés (méhnyakrák stb.). H őszinte legyek mivel a családban már lezajlott ilyen betegség (és szomorú végkifejlettel), ettől jobban félek, mint h nem szülhetek. Ha nem szülhetek, én szívesen fogadnék örökbe.
2011. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Akármennyire is hihetetlen számodra, tényleg van olyan nő, akinek nem indul újra a peteérése. Ha tabletta előtt vkinek van egy 28 napos, rendszeres ciklusa, aztán tabi után meg nincs semmi (értsd: se menzesz, se peteérés), akkor az igen is azt jelenti, hogy meddő lett.

Ne legyünk már ennyire elvakultak. Nem mindenkinek egyforma a szervezete. Vki így reagál rá és kész.

Én tudom, hogy rengeteg pozitív hatása is van, de azért nem kellene behunyni a szemünk és úgy tenni, mint ha nem okozhatna bajt. Mert bizony okoz. És erről sajnos több nő tudna mesélni, mint gondolod.

2011. aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!