Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azok a nők akik szednek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik szednek fogamzásgátlót mennyire tapasztaltak hízást vagy bármilyen mellékhatást?

Figyelt kérdés
Mostanában gondolkodom egyre jobban, h kellene vmi rendszeres védekezés,ami nem a gumi,de félek a hízástól,amúgy sem vagyok vékony alkat,meg olvastam olyat,h vki nehezen esett teherbe tőle vagy meddő lett.Mennyi ennek az esélye?Ha alacsony hormontartalmút szedek akkor nem hízok tőle?A válaszokat előre köszönöm.
2011. aug. 11. 02:14
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
Én híztam, és nagyon örültem neki, mert nagyon soványka vagyok... De nem vészes, mert én szándékosan rá"zabáltam" (bocsi a kifejezésért), szóval lehet, hogy csak a tudatalattim segített rá a hízásra és nem a gyógyszer. :)
2011. aug. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Értem.Igazából jobban ettől a meddőség dologtól félek,mert hízás ellen éppen lehet tenni,de az ellen,h nem tudok teherbe esni később az ellen nehezebb.
2011. aug. 11. 02:19
 3/58 anonim ***** válasza:
nem leszel tőle meddő.. ahogy abbahagyod, kiürül 1-2 hónap alatt a szervezetedből, aztan mar lehet babóó.. én nem hiztam tőle. csak a fejem fajt, ezert abba kellett hagyni..
2011. aug. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:
Utolsó te milyet szedtél?Milyen volt a hormontartalma?
2011. aug. 11. 02:31
 5/58 anonim ***** válasza:
mercilon, yaz, alacsony volt, magasat fel se irnak.
2011. aug. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:

Azért az nem mindig igaz, amit a második mond. Örüljön neki, hogy szerencséje volt. Bizony előfordul, hogy nem indul újra a peteérés az abbahagyás után. Ilyenkor vagy tud segíteni a doki, vagy nem.

De vkinek meg simán helyreáll. Ne lehet előre tudni sajna.

Általában akinek alapból rendszeres a ciklusa, és van normális peteérése, annak könnyebben visszaáll. Akinek alapból rendetlenkedik a ciklusa, annak nagyobb vszínűséggel lesz baja vele utána is.

De beszéltem már olyannal is, akinek tabi előtt 28 napos, percre pontos vérzése volt, tabi után meg semmi.

Neked kell mérlegelni, hogy megéri-e a kockázatot vagy sem.

2011. aug. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

Félek tőle,nagyon szeretnék majd később babát,és nem akarom,h ne lehessen.Gondolkodtam más fogamzásgátló módszereken,de nem tudom eldönteni,h mit kellene szednem,használnom.Lehet maradok annál,h nem szedek.

Azért még várok tapasztalatokat!Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

2011. aug. 11. 02:54
 8/58 anonim ***** válasza:

Egyszer csináltam egy kérdőívet a tablettákról. 75-en töltötték ki, de csak 50et lehet sajna megnézni (fizetni kellene a többiért:D)

Ha úgy gondolod segíthet a döntésben és érdekel, szívesen elküldöm.

2011. aug. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Megköszönném ha elküldenéd.Nagyon rendes vagy.:) Privibe megírom az email címem,mert amivel ezen vagyok regizve,azt nem nézem annyira.:)
2011. aug. 11. 02:59
 10/58 anonim ***** válasza:
Okés.
2011. aug. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!