Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azok a nők akik szednek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik szednek fogamzásgátlót mennyire tapasztaltak hízást vagy bármilyen mellékhatást?

Figyelt kérdés
Mostanában gondolkodom egyre jobban, h kellene vmi rendszeres védekezés,ami nem a gumi,de félek a hízástól,amúgy sem vagyok vékony alkat,meg olvastam olyat,h vki nehezen esett teherbe tőle vagy meddő lett.Mennyi ennek az esélye?Ha alacsony hormontartalmút szedek akkor nem hízok tőle?A válaszokat előre köszönöm.
2011. aug. 11. 02:14
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
van, aki nem birja.. de ha meg vki más módszert választ, ami urambocsá, nem az óvszer, akkor már mindjárt le van szólva.. főleg itt :S
2011. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
14:49 Nem azt mondom h nem lehetséges, ugyan annyira lehetséges,mint fogamzásgátló mellett teherbe esni, kicsi az esély de ott van. Igen sajnos előfordul ilyen, és sok ilyen véleményt, tapasztalatot olvasok, mert engem is érdekel a téma és ezek 90% úgy ír h már 6-8 éve szedi folyamatosan, szünet nélkül és nem érti mi a baj. Én csak ettől tudok kiakadni, h ennyien nem figyelnek magukra, és ezzel NEM azt mondom h nincs olyan akinek tényleg nem okoz bajt, mert MINDEN gyógyszer okozhat, de azt is be kell látni h a többség bizony azért kerül nehéz helyzetbe mert nem figyel magára. Akinek baja lett és nem hibázott, annak nem kell ezt magára venni, de ha fórumokon véleményező embereket végignézi bárki, láthatja h valami nem stimmel.
2011. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:

De azt se felejtsd el, hogy az orvosok legalább 50%-a azt mondja, hogy nyugodtan lehet szedni megszakítás nélkül akár 10 évig is.

Egyébként elküldtem egy kérdőívet a kérdezőnek. 50 kitöltő közül 5 mondta azt, hogy nem állt helyre a vérzése a tabi után, 5-nek pedig csak orvosi segítséggel. (Külön volt olyan kategória, hogy ne állt helyre, de előtte is rendszertelen volt).

Az 10%. Persze, nem túl reprezentatív a felmérés 50 emberrel, de elgondolkodtató.

2011. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:

Egyébként azt hozzáteszem, hogy NEM a védekzés ellen akarok beszélni. Még mindig jobb a tabletta, mint a megszakítás...

De azért ha lehet, szerintem jobb a hormonmentes megoldás.

2011. aug. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
normalis ember nem gondolhatja h 10 évig szedi szünet nélkül.....
2011. aug. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:

Na most ha jól értem akkor 40-nek semmi baja sem lett, 10-nek pedig igen, abból 5-nek még nem állt helyre. H őszinte legyek engem kicsit megnyugtattál rosszabb eredményre számítottam. Ebből lehet azt tudni h ki meddig szedte? Kiváncsi lennék én is erre a felmérésre.


16:15 voltam.

2011. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:

Nem, sajnos nem. Elég részletes volt a kérdőív, de kerdoivem.hu kicseszett velem. Én is összefüggéseket szeretem volna keresni, de mutatja az összetartozó válaszokat. Csak felsorolja, mik fordultak elő és miből mennyi.

Hát szerintem 50 emberből igen is sok a 10. 5 embernek EGYÁLTALÁN nem állt helyre a vérzése, 5 embernek pedig orvos rakta helyre. Itt persze az is kérdés, hogy mivel. Mert ha úgy, hogy újra felírta a fogamzásgátlót (mert ált. azt szokták tenni, akkor az ugye nem rendberakás.

2011. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:

Javítok: de NEM mutatja az összetartozó válaszokat.

Ha gondolod elküldöm a linket. Írj egy e-mail-t.

2011. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
az is lehetséges, h volt köztünk olyan, aki tologatta a mensijét.. akkor nem is kell csodalkozni..
2011. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
De remélem nem Yurie vagy, mert akkor már láttad ezt:)
2011. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!