Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azok a nők akik szednek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik szednek fogamzásgátlót mennyire tapasztaltak hízást vagy bármilyen mellékhatást?

Figyelt kérdés
Mostanában gondolkodom egyre jobban, h kellene vmi rendszeres védekezés,ami nem a gumi,de félek a hízástól,amúgy sem vagyok vékony alkat,meg olvastam olyat,h vki nehezen esett teherbe tőle vagy meddő lett.Mennyi ennek az esélye?Ha alacsony hormontartalmút szedek akkor nem hízok tőle?A válaszokat előre köszönöm.
2011. aug. 11. 02:14
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

Uhh, sajnálom:( Ennyit arról, hogy nem okozhat semmi gondot...

Komolyan nem értem miért nem hiszi el az emberek nagy része, hogy igen is okozhat bajt...

2011. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:

Csak egyszerűen fárasztó a nyafogásod. Mondtam, én leszarom, hogy hogyan védekezel. Én személy szerint felelőtlenségnek tartom a megszakítást, ezért nem is alkalmazom. De ha neked jó, akkor egészségedre. Csak ha teherbe esel, akkor ne mond, hogy "de te mindent megtettél" meg "védekeztél".

Nem értem, miért mondod, hogy "nem lehet örökké óvszerrel védekezni", meg "nem mondhatod azt, hogy nincs szex" ...

Egyszerűen csak meg akarod nyugtatni magad, hogy márpedig neked más lehetőséged nincsen, és ha teherbe esel, akkor az nem a te hibád lesz.

Egyébként nem beszóltam, a kérdésedre anno teljesen normálisan válaszoltam.

2011. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:

"örülök, h te védekezhetsz gumival, én nem"


Kifogás. Miért nem védekezhetsz vele, Azért, mert nincs kedved. Mert nem akarsz az óvszerrel szarakodni. Szíved joga egyébként. Van más módszer is, nem kötelezlek rá, hogy gumival védekezz. Tényleg a te dolgod.

Csak ne mondd azt, hogy nem lehet gumival védekezni, mert igen is lehet. Az más kérdés, hogy te nem akarsz.

Attól még mást nem kellene róla lebeszélni.

2011. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:

jaa, látom mennyire leszarod, minden kérdésnél ezzel jössz nekem.. nem vagyok már tizenéves, nem használok gumit mert nem akarok, egyszerűen nem tetszik. ahogy te a tabletta ellen vagy, én a gumi ellen. ha más lenne a szitu, nyilván nem igy védekeznék, ahogy most. de nem más, ez van. unalmas vagy és fárasztó. amúgy pedig itt 1 link az előváladékról, amit tőlünk sokkal okosabb emberek irtak.



[link]



baj tehát csak akkor lehetséges, ha vkik nem szakitják meg a kellő percben.. nálunk ilyen nincs.. szó sem volt arról, h bárkinek is ajánlgattam volna, csak mondtam, h én h védekezek.

2011. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
különben én használnék óvszert, de a baratom nem birja, mert lekonyul neki, igy meg elég nehéz szeretkezni.. én pedig szeretem és kivánom őt. de nem érdekel a véleményed! egyáltalán! és hagyd abba a beszólogatást!
2011. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:

Ha ilyen baromira biztos vagy magadban és a védekezési módszeredben, akkor miért is tettél fel kérdést?


Egyébként te kezdted itt a hülyeséget már megbocsáss.

Volt egy kérdés a tablettáról, te is leírtad a véleményed és én is. Erre elkezdtél pampogni, hogy de itt rögtön leszólják az embert ha nem gumival védekezik, meg hogy nem lehet örökké gumizni. Holott erről baromira nem esett egy büdös szó se.

2011. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
márpedig leszólják az embert. mintha csak ez a 2 módszer létezne. légy szives, ne irj off olj nekem itt többet, mert idegesitő. kérdést meg nyilván azért tettem fel, mert érdekelt. aztán irtam egy orvosnak is, mondta h nem valószinű, úgyh megnyugodtam. máskor ott lesz a pharmatex. de neked nem kell magyarázkodnom.
2011. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:

De nem fogod fel, hogy egy büdös szó sem esett erről, csak te kezdtél el nyivákolni?

Marhára nem szóltam le a pharmatex ÉS megszakításos módszert, mert azt egyáltalán nem tartom rossz védekezésnek, ha a ember nem akar tabizni és gumizni. Tudom, hogy így a kettő együtt eléggé biztonságos.

Egy büdös rossz szót nem szóltam rá, csak te képzeled bele a hülyeséget.

Én annyit mondtam, hogy önmagában a megszakítás nem biztonságos, és ha vki azzal védekezik, akkor teherbe esés után kár mentegetnie magát, hogy "de ő nem tehet róla, mert védekezett".

Neked is írtam a kérdésednél, hogy semmi gond nem lett volna a módszereddel (pharmatex és megszakítás és naptármódszer), ha alkalmaztad volna. De nem tetted.


Ez kb olyan, mintha gumival védekeznék, aztán egyszer "elkapna a hév" és "elfelejteném", majd utána azon szenvednék, hogy "de hát én védekezek". Hát védekezek hát, csak akkor éppen nem. Akkor min is csodálkozok?


Te is ugyanúgy offolsz, mint én, és te is legalább annyira unalmas vagy, elhiheted. Hál istennek ez egy olyan oldal, hogy az ember oda ír, ahová akar. Erről ennyit.

2011. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
ezt már megbeszéltük, h egyszer hülyék voltunk, én mondtam h tudom, és h máskor majd okosabb leszek.. de komolyan ennyi időd van h beszólogass nekem? te kezdtél nekem nyivákolni h értsem meg h ez nem védekezés, blablabla.. de már elegem van a témából is. zárjuk már le.
2011. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:

Ennél a kérdésnél te kezdtél el vergődni.

De igazad van, zárjuk le.

2011. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!