Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hormonbetegségem is van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hormonbetegségem is van, úgyhogy kicsit bonyolult a helyzet, terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Én egy 21 éves lány vagyuk és most egy elég bonyolult szituáció állt elő. Barátommal nem régóta vagyunk együtt, és 3 hete összebújtunk, de behatolás nem történt, mivel páromnak nem volt merevedése. A dolgok viszont így is "összeértek" és azt tudom, hogy az előváladékban is lehet ritkán spermium. Én azt hittem páromon már rajta van a gumi, mert előtte kiment a mosdóba (azt gondoltam felhúzni), és én csak utána láttam a bontatlan dobozt, vagyis még nem volt rajta. Három hét telt el azóta és nem jött meg a menzeszem illetve ma reggel hányingerem volt és fejfájásom.


A dolgokat bonyolítja, hogy a hormonháztartásom nem az igazi így egyébként is előfordul hogy késik illetve kimarad egy hónap. Nem régen kaptam beutalót vérvételre (hormonvizsgálatra), amit a következő menzeszem harmadik napján kellene megejtenem, de ugyebár nem jött meg. A nőgyógyászom pedig most ment el egy hónap szabadságra. Csak augusztus végén lesz.


Összességében véve tudom, hogy kevés esély van arra hogy terhes lettem, de azért egy kicsi esély van.


2010. aug. 11. 08:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszát azoknak, akik érdemleges választ adtak.
2010. aug. 11. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!