Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hormonbetegségem is van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hormonbetegségem is van, úgyhogy kicsit bonyolult a helyzet, terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Én egy 21 éves lány vagyuk és most egy elég bonyolult szituáció állt elő. Barátommal nem régóta vagyunk együtt, és 3 hete összebújtunk, de behatolás nem történt, mivel páromnak nem volt merevedése. A dolgok viszont így is "összeértek" és azt tudom, hogy az előváladékban is lehet ritkán spermium. Én azt hittem páromon már rajta van a gumi, mert előtte kiment a mosdóba (azt gondoltam felhúzni), és én csak utána láttam a bontatlan dobozt, vagyis még nem volt rajta. Három hét telt el azóta és nem jött meg a menzeszem illetve ma reggel hányingerem volt és fejfájásom.


A dolgokat bonyolítja, hogy a hormonháztartásom nem az igazi így egyébként is előfordul hogy késik illetve kimarad egy hónap. Nem régen kaptam beutalót vérvételre (hormonvizsgálatra), amit a következő menzeszem harmadik napján kellene megejtenem, de ugyebár nem jött meg. A nőgyógyászom pedig most ment el egy hónap szabadságra. Csak augusztus végén lesz.


Összességében véve tudom, hogy kevés esély van arra hogy terhes lettem, de azért egy kicsi esély van.


2010. aug. 11. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem történt behatolás akkor nem vagy terhes szerintem.Vegyél tesztet és nyugodj meg.
2010. aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A teszttel az a bajom, hogy hormonzavarok esetén rossz eredményt adhat. És nekem sajna van ilyen problémám. Ha 3 tesztet csinálnék, és mindhárom ugyanazt az eredméyn adná, akkor se vehetném biztosra.
2010. aug. 11. 09:17
 3/11 anonim ***** válasza:
De ha egyszer nem volt neki merevedése, nem volt behatolás, akkor mitől kell félni?? Meg ha összeértek akkor sem gondolod hogy a spermiumok majd csak úgy beugrálnak...
2010. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a hormonzavar nem befolyásolja a terhességi tesztet,de ezek szerint lehet én vagyok tudatlan.Vagy benned termelődik a hcg akkor is ha nem vagy terhes?Vagy nem termelődne akkor sem ha terhes lennél?

Milyen hormon zavarod van?


Ja ha nem történt behatolás nem vagy terhes.

2010. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem volt merevedés,nem volt előváladék és ami a legfontosabb:nem volt behatolás.

menj el nőgyógyászhoz ez a különleges nem szexes esemény után 2héttel,és az ultrahangon megnéz.

2010. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

pettingtől és az előváladéktól is teherbe lehet esni. Ezt annó középsuliban is elmondta a védőnő. És a gumi használati utasítására is rá van írva, hogy addig amíg nincs felhúzva a pénisszel ne is közelítsünk a hüvelyhez.


Még nem tudom, hogy pontosan milyen hormon gondom van, ugyanis most kaptam beutalót vérvételre, és a következő menzeszem 3. napján kellene elmennem, de azóta még nem jött meg. Éppen most vizsgáltatnám ki magam ezzel kapcsolatban.

2010. aug. 11. 09:37
 7/11 anonim ***** válasza:

A sperma nem pollen,hogy a levegőben terjed.Ha nem volt behatolás tuti hogy nem vagy terhes.

Mi is tanultunk biológiát,tudjuk hogyan lehet teherbe esni.

2010. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha te úgyis megmagyarzázod hogy márpedig esély van a terhességre, akkor mégis minek tetted fel a kérdést? Azt várod hogy valaki azt mondja hogy, igen terhes vagy? Tudod mit? Terhes vagy! A kis spermák biztosan beugrottak a hüvelyedbe, és volt egy túlélő aki még a méhedig is eljutott, ráadásul pont akkor volt peteérésed is és megtermékenyült. Mostmár jobb?
2010. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igazad van kérdező, hogy előváladéktól is teherbe lehet esni, de azt nem említetted, hogy csak akkor, ha a pénisz behatolt a hüvelyedbe. ha csak hozzáért, s még nem is volt merevedése, akkor esélytelen az ügy. a sperma a levegőn megszárad és elpusztul(már ha volt ilyen egyáltalán az esetetekben) nyugodj szépen meg, egyszerűen a hormonproblémáid miatt nem jött még meg. nem lesz semmi baj
2010. aug. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi, a tutit úgyis az orvosom fogja kimondani, ha megérkezett a nyaralásból.
2010. aug. 11. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!