Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A párom nem akar óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar óvszert használni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt, én 24 éves vagyok, a párom 26. Gyakran lefekszünk egymással, amit főleg ő akar, én nem annyira, de azért benne vagyok. Mindig óvszerrel védekeztünk, viszont utóbbi 2-3 hónapban sokat panaszkodik, hogy szorítja az óvszer. Azt mondta, a legnagyobb méretet használja, de az is szorítja, és így nem tudja élvezni a szexet, nem érez semmit.

Én nem akarok fogamzásgátlót szedni, mert egészségtelennek tartom. A párom erre azt mondta, hogy ezek szerint én nem akarom, hogy neki jó legyen a szex. Ez nem igaz, de magamnak sem akarok problémákat okozni a fogamzásgátlóval.

Azt mondta, van valamilyen orvosi eljárás, hogy behelyeznek valamit a méhembe, és akkor beszűkül és nem eshetek teherbe, és többet nem kell védekeznem. Megkérdeztem egy nőgyógyászt, és azt mondta, hogy ilyet csak idősebb nőknek tesznek be, akik már nem akarnak többet szülni. Én szeretnék szülni. Meg mondta a nőgyógyász, hogy inkább hagyjam el az olyan pasit, aki nem hajlandó óvszer húzni, mert az csak magával törődik, az én egészségemmel nem.

Szerintetek mit csináljak? Csináltassak ilyen szűkítő dolgot?



2020. jún. 4. 18:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mi lenne ha te ajánlanál valamit a pasinak, mondjuk azt hogy köttesse el magát (van egy visszafordítható formája is)
2020. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
23 éves férfi vagyok de szerintem is nagyon önző ha 26 évesen nem akar gumit, te nem akarsz fogamzásgátlót és szülni is akarsz még. Egy opció van ha együtt akartok maradni az óvszer, mond el neki még egyszer hogy ez neked fontos ha nem érti meg akkor csá.
2020. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Mondhatod neki, hogy oké, házasodhatunk, jöhetnek a gyerekek, utána meg átállsz tabira. :)
2020. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
megértem a pasit,gumiba dugni a legrosszabb,élvezhetetlen,de ezt a sok agyhalott nő hogy is értené meg....gumiba sose dugnék,nincs értelme...f
2020. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Vegre valaki aki nem mergezi magat hormonnal csak azert hogy a pasi nehogy otthagyja.


Amugy a gumi nélküli szexet is hamar megunná az is csak az elejen izgibb es utana megint raderoltetne valamit. amiket leirtal abbol nem ugy tunik hogy igazan szeretne es ha marad a gumi akkor is marad.


Ha annyira szoritja egy igazi hős hogy eddig ilyen hősiesen bírta:D lehet eddig mindketten csak 'kötelességből dugtatok naponta:DD

2020. jún. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 tejespite ***** válasza:
én szerintem el kell hagyni az ilyen fiút, mert nem foglalkozik a te döntéseddel és csak magával foglalkozik. Biztos nagyon szereted de ezt így hosszútávon nem lehet
2020. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!