Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A párom nem akar óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar óvszert használni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt, én 24 éves vagyok, a párom 26. Gyakran lefekszünk egymással, amit főleg ő akar, én nem annyira, de azért benne vagyok. Mindig óvszerrel védekeztünk, viszont utóbbi 2-3 hónapban sokat panaszkodik, hogy szorítja az óvszer. Azt mondta, a legnagyobb méretet használja, de az is szorítja, és így nem tudja élvezni a szexet, nem érez semmit.

Én nem akarok fogamzásgátlót szedni, mert egészségtelennek tartom. A párom erre azt mondta, hogy ezek szerint én nem akarom, hogy neki jó legyen a szex. Ez nem igaz, de magamnak sem akarok problémákat okozni a fogamzásgátlóval.

Azt mondta, van valamilyen orvosi eljárás, hogy behelyeznek valamit a méhembe, és akkor beszűkül és nem eshetek teherbe, és többet nem kell védekeznem. Megkérdeztem egy nőgyógyászt, és azt mondta, hogy ilyet csak idősebb nőknek tesznek be, akik már nem akarnak többet szülni. Én szeretnék szülni. Meg mondta a nőgyógyász, hogy inkább hagyjam el az olyan pasit, aki nem hajlandó óvszer húzni, mert az csak magával törődik, az én egészségemmel nem.

Szerintetek mit csináljak? Csináltassak ilyen szűkítő dolgot?



2020. jún. 4. 18:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%

Én már több mint 3 éve szedek fogamzásgátlót, mikor az első barátommal összejöttem 3 hónap után elmentem nőgyógyászhoz és az első alkalom előtt ékezdtem el szedni. Minden barátommal használtunk óvszert is, mert nagyon féltem a terhességtől, a mostani barátommal két évesek leszünk és kb 1 éve nem használunk óvszert, mert őt zavarta. A gyógyszer mellett megszakítást is alkalmazunk.


Szerintem az rendben van, hogy zavarja a pasidat, a legtöbb pasi nem szereti.

Azzal van a probléma, ahogy ezt közölte veled és hogy elvárja hogy olyan módszert alkalmaz, ami kárt tehet az egészségedben.

2020. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%
A legextremebb farokra is van ovszer. Olcso kifogas. En szemely szerint nem lennek egyutt vele.
2020. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%

Kamu. Szedjen hormont ő... Kismillió bajod lehet tőle.

Ha nem húz gumit dugj màssal. Bocsi, de hogy lehetsz ilyen buta?

2020. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 ninaaa26 válasza:
91%
Koccolnám a gyereket. Rengeteg real-feel óvszer van a piacon, amit nem is érez, nagy méretben, stb. Én szedtem foggátlót és életem legrosszabb döntése volt, 1 évig nem volt utána menstruációm, ideges voltam töle, hiztam. Egy pasinak tisztelnie kéne a te egészségedet, kivánságaidat...ideális esetben.
2020. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Az életben egyébként jól megvagyunk, tudunk beszélgetni, szoktunk kirándulni. Bár az is igaz, hogy ez kezd kevés lenni... Én szeretem, de sokszor úgy érzem, hogy ez nem kölcsönös (pl. most a héten nem akarta megfogni a kezemet a haverjai előtt. Ez rettentő fura volt). Meg most fejezzük be az egyetemet mindketten, és lassan kiderül, hogy mások a céljaink, pl. ő külföldre akarna menni dolgozni, és inkább maradnék, ilyenek. Egyébként a szextől eléggé elvette a kedvemet, már az elején (nem tetszett neki valami a testemen, és ezt elég csúnyán közölte, rosszul esett...).

Majd kiderül, hogy lesz, de gyógyszert semmiképp sem akarok szedni. Meg őszintén szólva ez a spirál dolog elég bizarr... Meg igazából a szexet se szeretném vele...., Hjajj :D

2020. jún. 4. 20:25
 16/26 anonim ***** válasza:
15%

Az ilyen picsogogógépeket sikerült elkerülnöm szerencsére.

Nem tudja megoldani koton nélkül a nemi életét..de megbeszélni sem azzal,akivel együtt él.

Menjetek el egy párkapcsolati tanácsadóhoz..


Istenem,a XXI században..

2020. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%

Dobd azt az érzéketlen farkaló gépet. Válassz inkább egy magamfajta férfit akit az boldogít ha szerelmének jó.(nem magamra gondoltam mert kapcsolatom van. Csak típusomra utaltam) És ha párja nem akar szexelni éppen akkor elfogadja. És törődik az érzéseddel és mindent megtesz érted (pl.óvszer húz. megjegyzés tuti van az ő méretére is gumi). Meg szégyel a haverjai elött mit gondol ez a tuskó. Te csak egy kellék vagy neki?

32/F.

2020. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
87%
Mondd meg neki, hogy koton nélkül nincs kufirc! Ha nem tetszik neki akkor keressen másik hülyét!
2020. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
83%
A nőgyógyászodnak tökéletesen igaza volt! Nem a tabi miatt, hanem mert a pasid egy f...kalap, nem tűnik neked úgy mintha csak kihasználna, ráderőltetné az akaratát és élő gumibabának használ? Mert kb. ez a helyzet, pattintsd le mielőbb és kezdj normális fickóval, aki emberszámba is vesz nem csak a lyukat látja benned.
2020. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd választás elé. Vagy gumival vagy sehogy és pá.
2020. jún. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!