Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha nem akar óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem akar óvszert használni?

Figyelt kérdés
4 éve élek együtt a párommal, eddig megszakításosan védekeztünk, mert sosem akart gumit használni, sehogy nem tudtam rákényszeríteni, hogy felhúzza. Szerencsére eddig nem történt baj, de belefáradtam az állandó idegeskedésbe. Fogamzásgátlót nem szedhetek egészségügyi gondok miatt. Volt mikor nem szexeltem vele 3 hétig és felhúzta a gumit, de 5 perc után abbahagyta, mert hogy így neki nem jó, nem tud elmenni, meg nem érez semmit. Így már nekem sem volt kedvem folytatni. Mit javasoltok? Mit tegyek?
2009. máj. 22. 22:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%
Spirál, pesszárium, hüvelytabi, vagy ami még szóba jöhet, a gyógyszeren kívül....
2009. máj. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Spirálról rosszakat hallok, a hüvelytabiban meg nem bízok....
2009. máj. 22. 23:03
 3/37 A kérdező kommentje:
nekem tökéletes lenne a gumi, inkább arra vagyok kíváncsi, hogy, hogyan tudnám rávenni a páromat a felelősségteljes felfogásra.
2009. máj. 22. 23:04
 4/37 anonim ***** válasza:
87%

Kíváncsi lennék, hogy egyébiránt milyen a párod, mert az itt leírtak alapján ami bennem kirajzalódott, azt a jelzőt inkább nem írnám le. Ilyen egyszerűen nincs, ez csak kifogás a részéről. Én férfi vagyok, házas ember, mindig is gumit használtunk, és soha nem volt vele semmi bajom nekem se, tökéletesen lehet érezni mindent, úgyhogy aki erre panaszkodik, az egyszerűen csak nyafog.


Max. annyit lehet variálni, hogy többféle óvszert végig kell próbálni. Viszont az ilyen ultravékony vacakokat semmiképp sem ajánlom, mert könnyen kiszakadnak. De a fennmaradó többivel nyugodtan lehet kísérletezni.

2009. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2009. máj. 22. 23:06
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Gáz h ennyire ellenáll az óvszernek, és kitesz téged annak a veszélynek h teherbe eshetsz. Szerintem egy adandó alkalommal ülj le vele beszélgetni, és újságold el neki kétségbeesetten h terhes vagy. Várj pár percig amíg tudatosul benne, majd áruld el az igazat, na látod, ennek teszel ki te engem minden egyes hónapban:))) szerintem megváltozna a véleménye....lehet megharaxik a poénért, de jól is elsülhet...
2009. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%
Hüvelytabi + megszakítás. Szerintem ez okés lehetne.
2009. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen egyetértek az előttem szólóval/23:05/. Az én páromnak sincs semmi problémája a gumival, és teljesen megérti, hogy én nem akarok gyógyszert szedni, nem eüi. gond miatt, pusztán nem akarom magam hormonokkal tömni, és ezt tiszteletben tartja. Az óvszertől pedig egyikünknek sem lesz semmi baja. Így teljesen jól megtudtuk ezt beszélni, és nincs belőle semmi probléma. Amúgy pedig mondd meg neki, hogy a megszakítás később gátlásokhoz, esetleg impotenciához vezet, olvasson csak utána. Azt is meséld el neki, hogy az idegeidnek nem tesz jót ez a stressz, ha megérti akkor megvan oldva a dolog ha nem akkor pedig eléggé önző...

20/L

2009. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! Előbb kipróbálom a poénos dolgot!:) Ez még nem is jutott eszembe de nagyon jó ötlet!

Aztán ha mégsem válik be akkor marad a hüvelytabletta és a megszakítás. Remélem kompromisszumot tudunk kötni végre:S Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2009. máj. 22. 23:21
 10/37 anonim válasza:
100%

szia!


szerintem ha annyira szeretne ,akkor megértené h te gumival szeretnéd csinálni.Ha megmondod neki,és megérti,akkor ugy is veled marad.Ha meg nem érti meg akkor soha sem szeretett igazán,és elég nyafogós a párod ahogy előttem leirták....nekem ez a véleményem....szia

2009. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!