Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha nem akar óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem akar óvszert használni?

Figyelt kérdés
4 éve élek együtt a párommal, eddig megszakításosan védekeztünk, mert sosem akart gumit használni, sehogy nem tudtam rákényszeríteni, hogy felhúzza. Szerencsére eddig nem történt baj, de belefáradtam az állandó idegeskedésbe. Fogamzásgátlót nem szedhetek egészségügyi gondok miatt. Volt mikor nem szexeltem vele 3 hétig és felhúzta a gumit, de 5 perc után abbahagyta, mert hogy így neki nem jó, nem tud elmenni, meg nem érez semmit. Így már nekem sem volt kedvem folytatni. Mit javasoltok? Mit tegyek?
2009. máj. 22. 22:58
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem ettől csak egy rosszabb barátom volt előtte. És félek, hogy újra kikapok egy ugyanolyat.

Szerintetek lehetek terhes ha megszakítás után rögtön kimentem és kiöblítettem a hüvelyem hüvelymosóval? Kb 1-2 hete történt, de nagyon feszül a mellem és nem tudom miért:(

2009. máj. 23. 10:45
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akár terhes is lehetsz, bár kicsi az esélye. ielőtt lehurrognának, a egszakítás nem védekezés, de ha 4 évig nem estél így teherbe, kicsi az esélye. De hiába mostad meg magadat alulról, az esetleges spermiumok már rég nem ott voltak :(

Hányadik napon volt ez? Mikorra várod a menset?

A hüvelygyűrűnek az indexe közel azonos a tablettáéval. De mivel ugyan helyileg szívódik fel, hormont tartalmaz, kérdezz rá dokinál mindenképp a májbetegséged miatt.

Viszont hány éves vagy? Nehogy már azért maradj mellette, mert hátha találsz rosszabbat. Hidd el, sokkal jobbat is találhatnál!!

Szerinted, aki ennyire törődik veled, az szeret??

Inkább kihasznál, nem? Később hogy fogtok együtt élni, ha már a védekezésben nem lehet vele megegyezni? Ha gyerek, család lesz, jönnek a napi gondok, hogy számíthatsz rá? Kérlek, gondolkodj el rajta, míg nem késő! Az aktus után 10 nappal már kimutatja egy 10-es érzékenységű teszt a terhességet. Szorítok, ne legyen semmi baj!

Ha bármiben segíthetek, keress meg priviben!

2009. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Örüljön neki, hogy 5 perc alatt nem ment még el. Bonyolultak vagytok, valakinek áldozatot kell hoznia. Használj spirált, kúpot, vagy pesszáriumot, vagy köttesse el magát, ha nem képes az óvszert bevállalni érted. Csodálkozom, hogy eddig nem lett baj.
2009. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok, ő 28. június 7-e körül kell megjönnie.(mindig késik) 2 hét alatt már látszódik a melleken ha terhes vagyok? Úgy értem, hogy feszülhet attól?

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!! Jövő héten megyek orvoshoz hátha tud valamiben segíteni!

2009. máj. 23. 12:29
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy szex tán kiöblíted a hüvelyed, nem jelent semmit, a spermium már rég vándorol. Ha ez megelőzné a terhességet, mindenki ezt csinálná. Egyetértek az előttem szólókkal, nem értem a hozzáállásod. Ha ebbe nem támogat téged, és nem figyel oda rád, mi lesz később? És hülyeség, h ha elhagyod csak rosszabb jön...már alapból baj ha ezért vagy vele és ettől félsz. Gondolkozz el jól a kapcsolatotokon, jobb lesz mindig félelembe és stresszbe élni? Szerintem is baromi önző dolog ez tőle, és nem lehetnek valami mélyek az érzései irántad, ha így viselkedik. Csinálj egy tesztet, szorítok h ne legyen semmi baj,de ezt a problémát meg kell oldanod!
2009. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm szépen! Drukkoljatok!:)
2009. máj. 23. 12:57
 27/37 anonim ***** válasza:
72%
Hüvelygyűrű! :) ez nem bántja a májad és hát olyan mint a fogamzásgátló! megvéd és legalább rendszerezi a menstruációd!
2009. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Ha már ennyien ajánljátok akkor biztosan jó lehet. Megkérdezem majd az orvost, hátha ez lesz a megoldás. Köszike!
2009. máj. 23. 13:48
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérlek, de szabad megkérdeznem, hol jöttetek össze a pároddal?
2009. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Persze egy helyi discoban ismerkedtünk meg 5 éve. Ez miért fontos?:D
2009. máj. 23. 15:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!