Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha nem akar óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem akar óvszert használni?

Figyelt kérdés
4 éve élek együtt a párommal, eddig megszakításosan védekeztünk, mert sosem akart gumit használni, sehogy nem tudtam rákényszeríteni, hogy felhúzza. Szerencsére eddig nem történt baj, de belefáradtam az állandó idegeskedésbe. Fogamzásgátlót nem szedhetek egészségügyi gondok miatt. Volt mikor nem szexeltem vele 3 hétig és felhúzta a gumit, de 5 perc után abbahagyta, mert hogy így neki nem jó, nem tud elmenni, meg nem érez semmit. Így már nekem sem volt kedvem folytatni. Mit javasoltok? Mit tegyek?
2009. máj. 22. 22:58
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval.
2009. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
megértem őt is, hogy rosszabb neki gumival, viszont ez egy eléggé önző dolog a részéről. Az nem érdekli, hogy neked mi lenne jó, csak az, hogy neki? gondolom emiatt nem is tudsz igazán felszabadult lenni-nem élvzed annyira, és ez őt nem is érdekli? Elgondolkodtató ezért az, hogy ő szeret-e téged annyira, mint te őt. Beszélj vele és mondd el neki, hogy úgy érzed nem figyel rád eléggé és csak a maga örömét tartja szem előtt. ez pedig nem fér bele egy kapcsolatba mert akkor nem kölcsönös az egymásm iránt érzett szeretet és tiszetelet. Jó ha lenne, ha ő is veled együtt gondolkodna valamilyen megoldáson, ami mindkettőtöknek megfelel. ez ne csak a te problémád legyen! arra a kérdésre, hogy mit használj, nem tudok jó tanácsot adni, szerintem menj el a nőgyógyászodhoz és kérd ki a véleményét, beszéljétek meg eyütt, hogy mi lenne a te szervezetednek a legjobb megoldás. Azért szerencsére van miből válogatni..
2009. máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elhinni, hogy nem jó neki gumival. Egyszerűen könnyebb hárítani, mert nincs kedve vele vacakolni, meg nem ugyanolyan. Tényleg másabb, de nem rossz, meg olyan nincs, hogy semmit sem érez. Fogadjunk, ha női óvszert használnál, ami kb ugyanaz, csak fordítva, az megfelelne neki.

Mi használunk óvszert is, a párom most megint szed gyógyszert, de én nem akarom, hogy szedjen. Láttam a különbséget rajta, hogy milyen mikor szedi és milyen mikor nem. Akkor inkább én húzok egy gumit, mert a megszakítás, mint védekezés szóba sem jöhet, és nekem csak egy kicsit másabb, de a szex, akkor is isteni vele. Viszont nekem az a kis különbség megér annyit, hogy ő ne érezze magát rosszul, mert egyszerűen nem találják el neki a megfelelő gyógyszert.

Csak ő meg fél, ha egyedül óvszert használunk, így megint szedi. Pedig én mondtam, hogy ne, nekem tökéletesen megfelel az óvszer csak legyen ő is rendben. Szerintem én normálisan állok hozzá... ilyet, hogy inkább ne is dugjatok, mint hogy gumit húzzon. Furcsa.

2009. máj. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
80%

Hááát, 4 év után???

Már sehogy nem tudod megváltoztatni! Te szoktattad erre rá 4 évig! 4 évig valami teljesen jó volt neked, és nektek, és most teljesen meg akarod változtatni. Én nagyon nagyon durván kiakadnék, ha valami olyat akarna elvenni a barátnőm a kapcsolatunkból, amit 4 évig nagyon élveztünk és eddig benne volt.


Mégis mi a bajod ezek után ezzel a módszerrel most hirtelen? Ha ezt el tudod észszerűen magyarázni nekünk, akkor talán a barátod is megérti. És az igazat mondd! A férfiak egyébként racionálisak, tehát ami logikus, arről meg lehet győzni őket!

Zed

2009. máj. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
80%
Ha gumiban nem jó neki, akkor azt tudom tanácsolni, hogy nyálazza/nyálazd be neki a makkot bőségesen, mielőtt felhúzza. Az remek síkosító, majdnem olyan, mint igaziban.
2009. máj. 23. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Az hatalmas szerencse h 4 ev alatt nem estél teherbe. van még kúp, meg női óvszer, meg még jó pár védekezési módszer. en csak a gumit meg a tablettat probaltam, tapasztalattal nem szolgalhatok a többivel kapcsolatban. tabit miert nem szedhetsz?
2009. máj. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Májbetegségem van és a gyógyszer csak ronthat rajta. És már egyszer kaptam tőle májgyulladást is.

02:58: Eddig sem volt így jó, de eddig engedtem. Soha nem tudtam így elélvezni, mert mindig feszengtem, hogy mi van ha nem tudja időben kivenni. Most pedig nagyon félek, hogy terhes vagyok, mert feszülnek a melleim, fura a közérzetem és most idegeskedhetek amíg nem késik a menszim, hogy tudjak venni tesztet. Én soha többet nem akarok így járni mint most, tiszta stressz vagyok. Hát ezért. Elmondtam neki ezt is, kinevetett, hogy úgysem vagyok az... Nekem már így szexelni sincs kedvem, akkor meg ki van akadva, hogy megint nem akarom. Nem szeretnék többet kockáztatni! Majd elmegyek megint nőgyógyászhoz és kitalálunk együtt valamit. Köszi a segítséget!

2009. máj. 23. 08:39
 18/37 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező!


Ha májbetegség miatt nem szedhetsz gyógyszert akkor javaslom, hogy próbáld ki a hüvelygyűrűt!


Ugyan ez is hormonális fogamzásgátlás, de mivel lokális, így nem megy át a szervezeteden se semmilyen anyag, hanem a hormonbevitel a hüvelyfalon át szívódik fel. Így egyrészt nem terheli le a májadat, másrészt jóval kisebb hormontartalmú, mint egy átlagos tabletta.


Továbbá nem tudod elfelejteni bevenni, otthonhagyni, stb..

2009. máj. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
És ez teljesen biztonságos? Köszi a tanácsot!
2009. máj. 23. 10:23
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy f***, már bocsáss meg és ne is haragudj. Tényleg nem értem, hogy bírtál ki így mellette négy évet. Én férfi vagyok, de ha azt látom, hogy a páromnak nem jó és nem tud élvezni, akkor már nekem is rossz, és éppen ezért mindent megteszek, hogy neki is jó legyen. De ha valaki erre ilyen fikarcnyit sem hajlandó, mint ez a pasas, hát az már az önzőség csúcsa. És ha most netán tényleg terhes lennél, akkor meg persze nyilván mondja majd neked, hogy "Hát akkor abortusz...". Persze ő könnyen beszél, nem neki kell végigszenvednie a tortúrát.


Nézd, szerintem ha nem tudod megnevelni, akkor nagyon komolyan gondolkozz el rajta, hogy tényleg egy ilyen párt akarsz-e.

2009. máj. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!