Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha nem akar óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem akar óvszert használni?

Figyelt kérdés
4 éve élek együtt a párommal, eddig megszakításosan védekeztünk, mert sosem akart gumit használni, sehogy nem tudtam rákényszeríteni, hogy felhúzza. Szerencsére eddig nem történt baj, de belefáradtam az állandó idegeskedésbe. Fogamzásgátlót nem szedhetek egészségügyi gondok miatt. Volt mikor nem szexeltem vele 3 hétig és felhúzta a gumit, de 5 perc után abbahagyta, mert hogy így neki nem jó, nem tud elmenni, meg nem érez semmit. Így már nekem sem volt kedvem folytatni. Mit javasoltok? Mit tegyek?
2009. máj. 22. 22:58
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Bingo... Így találnám el a lottószámokat is...


Szóval csak annyi, hogy diszkókban sajna igen ritkák az olyan fiúk/férfiak, akikkel csak kisebb bajok vannak (persze tisztelet a kivételnek). Ezt az elméletet sajnos túlságosan is gyakran igazolja a gyakorlat.


Csak egy jótanács... ha a későbbiekben majd úgy adódna, hogy... lehetőleg ne diszkóban próbálj ismerkedni (azt az esetet kivéve, ha csak egyéjszakást akarsz, mert arra gyakorlatilag bárki jó, de hosszú távra ne diszkóból válogass).

2009. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj, hogy máshol nem lehet ismerkedni. Kávézóban vagy cukrászdában a fene se jön oda és ül mellém. Neten pedig még annyira sem szeretek ismerkedni, mert azzal már még jobban befaragtam és nem szeretem a távkapcsolatokat sem.
2009. máj. 24. 11:34
 33/37 anonim ***** válasza:

Dehogynem. :) Tudod, az egésznek az a veleje, hogy az _emberek_ mindenhol ugyanazok. Ha már így említetted például a netet, ott is. Élőben is vannak hülyék, meg ahogy az előbb is írtam, hogy tisztelet a kivételnek, úgy a diszkóban is normálisak (nagynéha), meg a neten is (sokkal gyakrabban).


Aki pl. hazudós, az élőben is hazudni fog, csak legfeljebb másról, mint neten, ahol ugye leginkább a külsejükről szoktak hazudni a népek. De pl. állásról, vagyoni helyzetről, tudásszintről élőben is simán hazudhatnak.


De mit csinál az ember, ha egy hazudóssal (vagy más hülyével) kerül össze...? Hát hagyja a fenébe és megy tovább, keres egy rendes embert. Neten is csak ugyanezt kell tenni. És ha ez már megvan, akkor a net máris egy remek eszköz erre a célra, mert tényleg specifikusan hozzád hasonló gondolkodású, érdeklődésű embert kereshetsz. Én pl. neten ismertem meg immár több éve azt a lányt, aki azóta a feleségem is lett, és csodálatosan kijövünk, sokmindenben hasonlítunk, bármit meg tudunk beszélni, stb.


Távkapcsolat meg érthető is, azzal nem is kell vacakolni. Viszont a net kérdését javaslom, hogy fontold meg mégegyszer. :) Ésszel kell csinálni, persze, de ugyanígy minden mást is az életben. Aki pl. csak annyit tud írni neked első levélben, hogy "Szia, ismi?", az nyilván alapból felejtős, éppúgy, mint azok is, akik egy normális bemutatkozást se tudnak írni magukról, csak egy "Írj, ha érdekel"-t, vagy épp az adatlapjukat se töltik ki, stb.


Ésszel, ez a kulcsszó. Lehetőleg mielőbb találkozni kell élőben, mivel a csalások egy része így már rögtön az elején kiszűrhető, és dobható a delikvens, ha falsnak bizonyul, és így tovább.

2009. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy csak diszkóban lehet ismerkedni? Megőrülök... Ott is lehet, persze, és csak olyanokat, mint a mostani partnered meg az előzőek, akik nem törődnek veled. Hát... Ezt a pasit az első nap ott hagytam volna, mert ennél egyedül is jobb.


Emberek nem csak a diszkóban meg kávéházban vannak. Létezik könyvtár, karitatív szervezet, kórus, túraegyesület, hobbiszakkör, politikai csoportosulás, ahol olyan embereket lehet megismerni, akik értelmes dolgot művelnek, és vannak értékeik, céljaik. Persze ha diszkófickót akarsz, akkor továbbra is keress ott. Gyémánt akad néha a szemétdombon is.


Ami a védekezést illeti: a megszakítás nem védekezés, hanem játék a tűzzel. Javaslom a pesszáriumot spermicid zselével. Orvos írhatja föl, méretvétel után, tehát akkor menj, amikor épp nem menstruálsz. Az indexe azonos a gumiéval, de se te nem érzed aktus közben, sem a partnered, és nem hormontartalmú, tehát a májadnak se lesz tőle semmi baja.

2009. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük túl leszel ezen hamar.


Aztán hagyd ott ezt az önző frátert!

Szórakozzon mással!


Neked ebben mi a jó, hogy minden hónapban izgulhatsz, és soha nem jó a szex sem, mert nem engedhetitek el magatokat?

Csak félsz, hogy nem találsz mást, pedig ez nem igaz! Pláne 22 évesen, fiatalon, simán!

2009. máj. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Megfontolom a válaszokat!
2009. máj. 25. 17:54
 37/37 anonim ***** válasza:
Végül megtudhatjuk majd mi történt??😟
2021. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!