Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti mit szóltok ahhoz, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok ahhoz, ha egy nő megvetően néz egy pasira, mert nem akar/tud óvszert használni és szánalmasan néz egy nőre, aki meg tabit szed 'biztos azért szedni, mert a pasija belepusztul egy darab gumiba'?

Figyelt kérdés

2015. szept. 10. 17:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ezzzt nem ertem..

/dat fej/

2015. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja és, hogy a pasi mekkora egy puhap*cs, hogy hagyja a barátnőjének mérgezni magát, mikor azt hiszik ők a teremtés koronái, de ha már gumit kell húzni, abba belehalnak meg nyavalyognak. Egy IGAZI férfi ilyet nem enged egy nőnek, akit tényleg szeret.
2015. szept. 10. 17:36
 3/19 anonim ***** válasza:
46%

Ez is egy álláspont, van is benne igazság.


Tanulj meg gumiban szexelni és nyugodtan alszol. (terhességi és STD szempontból is - én a mai fogamzásgátlóktól nem félteném annyira a nőmet, van akinek kifejezetten jót is tesz: növekvő mellméret, szebb bőr, stb)

2015. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Ettől a mérgezi magát faxságtól fogok egyszer falra mászni. Egy igazi nő pedig nem várja el, hogy a faszi évekig gumizza a faxát.
2015. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Jó értjük, prűd pitsa vagy és mások életébe szeretsz beleszólni mert neked nincs, gratulálok!
2015. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó kettőnek ment a zöld.
2015. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Magasról xarok arra, ki mivel védekezik, vagy hogy rombolja az egészségét. Én nem szedhetek tabit trombózis hajlam miatt, de amúgy sem szednék. Csak azt nézem le aki annyira primitív hogy nem érti meg a veszélyeit és nem fogadja el a saját társa döntését, hiszen ez a nő teste, a döntés az övé. És ez a mondat azt is jelenti, hogy ha akarnék tabit szedni, a párom sem tarthatna vissza, de én nem akarok. Mindenki úgy védekezik ahogy akar, csak védekezzen.
2015. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A védekezés KETTŐ emberre tartozik jó esetben. Egy normális párkapcsolatban szerintem meg lehet beszélni ezt, közösen eldönteni, kompromisszumot keresni.
2015. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%
én egy ribi kedvért se huzok gumit az tuti, öruljön ha megkaphatja a fasom, és legyen hálás
2015. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Utolsó pofád lapos :DD

Egyébként egy szóval nem mondtam, hogy rólam lenne szó, csak ezen az oldalon mindig ezzel jönnek. Igen, én is pont a trombózishajlamra gondoltam, inkább a lány kapjon trombózist, csak egyeseknek gumit ne kelljen húzni... micsoda világ xD

2015. szept. 10. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!