Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti mit szóltok ahhoz, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok ahhoz, ha egy nő megvetően néz egy pasira, mert nem akar/tud óvszert használni és szánalmasan néz egy nőre, aki meg tabit szed 'biztos azért szedni, mert a pasija belepusztul egy darab gumiba'?

Figyelt kérdés

2015. szept. 10. 17:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%

7-es

Ennyi erővel az meg a férfi teste és ő is eldöntheti, hogy hajlandó-e gumit húzni.


Kérdező

Hogyne, itt mindenkinek trombózis veszélye van.

2015. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
17%
Mi van fáj az igazság? nehogy má majd én huzak gumit, a nö érdeke hogy ne legyen terhes nem az enyém, én ugyse nevelek gyereket, szoval szedjen tabit és tegye ossze a két kezét amiért velem lehet!
2015. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
A gumi felhúzása és a szervezet hormonokkal való tömése között óriási különbség van. De aki ennyire korlátolt az nem érdemel nőt, csak egy jó kis nemi betegséget amit azért kapott mert nem húzott óvszert.
2015. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%

Hát szerintem ez a legparasztabb hozzáállás! A pasi igenis húzzon gumit, mert 1. a nők ne szedjenek fogamzásgátlót, mivel elég durva mellékhatásai vannak pl trombózis veszély elhízás ja meg lecsökken a szexuális vágya....

2. ha mégis szedné akkor is kell a gumi mert az véd meg jópár betegségtől

3.a gumiba nem halnak bele, legalább tovább tart a szex és van esélye annak hogy esetleg a lány is kielégül.


Ui.: A nők nem a szex miatt keresik a férfiakat hanem a kapcsolat miatt. Tehát aki azt mondja, hogy a csaj örüljön, hogy megdugják az nagyon sötét.....

2015. szept. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Azt se tudjátok mit beszéltek. Ha kimész az utcára nagyobb eséllyel üt el az autó. Egy párkapcsolatban meg bízol a másikban és nem feltételezed hogy nemi betegsége, ha lenne akkor azt orál útján is elkaphatod.


A fogamzásgátló tabletták szedése önmagában igen kis kockázatot jelent a trombózis kialakulása szempontjából, ám bizonyos öröklött vagy szerzett betegségek, állapotok esetén érdemesebb más fogamzásgátló módszert előnyben részesítenünk!


Részletek: [link]

2015. szept. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%

".: A nők nem a szex miatt keresik a férfiakat hanem a kapcsolat miatt. Tehát aki azt mondja, hogy a csaj örüljön, hogy megdugják az nagyon sötét....."


Ugye ez csak vicc akart lenni?

2015. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
35%
Ostoba az ilyen nő. A fogamzásgátlóval neki is jobb a szex, a gumi neki is tompít. Én tudok zsinórban tübb menetet is dugni, guminál meg kell állni cserélni. Kiszakadhat. Mondtam már, hogy sokat ront az élményen? Ha a párom attól fék, hogy betegséget kap tőlem, többé nem a párom. Aki nem bízik bennem, elhúzhatja a csíkot. Tartós kapcsolatba nem való ovszer szeritem. Egyedüli kivétel, ha a nő eü okokból nem szedhet.
2015. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem azért nem kellene ennyire természetesnek venni azt, hogy egy nőnek tablettát KELL szedni, ha nincs olyan ok, ami abszolút kontraindikáció.


A fogamzásgátló tablettának nyilván megvannak a maga előnyei, de ugyanúgy a hátrányai, kockázata, lehetséges szövődményei is.

Akármilyen gyógyszerről is van szó, az ember (legyen az férfi vagy nő) mérlegel, és eldönti, hogy számára a várható előnyök meghaladják-e a kockázatot.

Hagy legyen már meg ez a joga a nőnek is a fogamzásgátlás esetén.

Nekem pl. nincs olyan ismert betegségem, ami abszolút kontraindikációt jelentene, mégsem szeretném szedni. Orvosként azt hiszem, megfelelően tájékozott vagyok mind az előnyei, mint a hátrányai terén, és a magam részéről úgy gondolom, nekem nem éri meg a kockázatot és kész.


Az már persze más kérdés, hogy a fogamzásgátlást valahogy meg kell oldani, amíg az ember nem akar gyereket, és ugyanúgy, ahogy a nőnek nem felel meg a tabletta, a férfinak sem biztos, hogy megfelel az óvszer. Ezért mondtam azt, hogy KETTŐ embernek kell ezt a dolgot megbeszélni és dönteni. Másra baromira nem tartozik...

2015. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem mindennek megvan a helye, egy tartósabb kapcsolatban már inkább a nő szed tabit, hogy meghittebb legyen az együttlét. Ugyanakkor az elején még ildomos óvszert használni, a partnerváltogató, alkalmi jellegű kapcsolatokban meg kimondottan érdemes, mert nemcsak a terhességtől véd, hanem a nemi bajoktól is.

De ez olyasmi, amit meg kell beszélni, mert közös a felelősség. Tehát nem úgy megy, hogy az egyik önkényesen kijelenti, hogy ő nem húz gumit, vagy hogy ő tabit szed, a pasi ne húzzon gumit...ha mégis terhesség lesz, az már közös ügy lesz, így a megelőzésének is annak kell lennie. Mivel a gyereknevelés végső soron a nőre szokott maradni a kapcsolatok tönkremenetele esetén, illetve a terhesség is az ő testét veszi igénybe, a szava is nagyobb súllyal számít, mert a felelőssége is nagyobb a gyakorlatban (hiába az elv, miszerint egyenlő mértékű.)

Viszont a pasinak meg azt érdemes figyelembe vennie, hogy terhesség esetén már a nő dönthet mindenben, ő meg csak ahhoz igazodhat, így az utolsó pont, ahol érdemben bele tud szólni a dolgokba, az pont a védekezés.

2015. szept. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!