Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Köztes megoldás? Nem szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztes megoldás? Nem szeretnék tablettázni, barátom nem akar óvszert használni.

Figyelt kérdés
2 évig gyógyszereztem, teljes mértékig eltűnt a szexuális vágyam. már 4 hónapja h nem szedem, de még mindig tisztul a szervezetem (zsíros bőr, mitesszeres-pattanásos arc, váll, hát- a hátammal-vállammal eddig sosem volt problémám). a 3 éves kapcsolatom is szinte rámegy, mert még most sem kívánom egyáltalán a szexet, nem is voltam együtt a párommal már 4-5 hónapja, azt is elfelejtettem szinte, hogy milyen érzés vágyni rá. szóval elég rossz a tapasztalatom miatta, de most újra azt akarja, hogy szedjem, mert az úgy jobb, élvezetesebb, túl sok a "kínlódás" az óvszerrel, óvatosnak kell lenni stb.. de én nem szeretnék játszadozni a szervezetemmel, nekem nem ér meg ennyit..
2014. máj. 8. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kössetek pulcsit
2014. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Másik pasi, vagy kasztráltassa magát a mostani.
2014. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Köztes megoldás pedig nincs, esetleg pesszárium, de azt olyan nőknek ajánlják, akik már szültek. Szóval marad az óvszer. Elég tapló pasid van...
2014. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kisbaba?
2014. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A köztes, hogy szétmentek.


Az óvszeren és a fogamzásgátlón kívül az összes módszer kisebb hatékonyságú és/vagy nagyobb odafigyelést igényel, így egyik se való fiataloknak.

Nem hinném, hogy egy ilyen bunkóra számíthatnál, ha esetleg besikerül a gyerek, így inkább ne is kockáztass.


Vagy óvszer, vagy keressen mást!

2014. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nincsen semmilyen más gondunk/problémánk ezen az egyen kívül. Mindent meg tudunk beszélni, csak ezen az egy problémán nem tudunk túljutni. Tudom, hogy nem erőltetheti rám, egyáltalán nem tisztességes tőle, hogy ilyet kér.. de még is milyen pár lennénk, ha inkább meghátrálnánk és elköszönnénk egymástól csak mert akadt egy nehezen leküzdhető problémánk?

Nincs semmilyen probléma barátommal, azon kívül, hogy igen, eléggé bunkó és tapló tud lenni, de képes arra, hogy belássa, ha hibázott, ha véletlenül teherbe esnék, nem hagyna faképnél, lehetne rá számítani is.

Tehát, nincs köztes megoldás? Ha 99%-ra akarunk menni, akkor vagy ez, vagy az..

2014. máj. 8. 21:21
 7/18 anonim ***** válasza:
Nincs köztes megoldás, esetleg a női óvszer, de az annyira idétlen, elképzelni sem tudom, hogy működik. Az óvszerrel mi a kínlódás? Felhúzni oszt jónapot!
2014. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ébredj már fel!


Más problémátok nincs... csak épp ez akkora, mint a ház!


Képes lenne téged újra rádumálni a gyógyszerre csak azért, hogy neki jó legyen, és magasról tesz arra, hogy te úgy egy csöppet se élvezed, mert a libidód a béka segge alatt.


Igencsak kardinális gondnak tűnik számomra, amire simán rámehet a kapcsolat (pontosabban szerintem ez nem is kapcsolat, hisz neki nem számítasz).


De azért sorolom a lehetőségeket:


-spermicides krémek, kúpok: hatékonysága elenyésző és sokkal vágylohasztóbb és macerásabb az óvszernél. Csíp, folyik, mellőzni kell mellette az orális szexet... ráadásul csak megszakítás mellett ér valamit.


- megszakítás = orosz rulett. 100 nőből 35 bekapja a legyet mellette 1 év alatt.


- spirál: elsősorban szült nőknek, mert gyulladást és meddőséget okozhat.


- hormonális spirál: valószínűleg ugyanúgy járnál vele, mint a tablettával.


- hüvelygyűrű: szintén hormonos.


- női óvszer: macerafaktor nagyobb, mint a férfi óvszernél, ugyanis nem is kapható idehaza.


- pesszárium: szintén nem kapható itthon. Plusz az orvos "vesz méretet" hozzá.


- lea: gyengébb hatásfokú, mint a pesszárium, és ugyanúgy spermicid kell mellé.


Ennyi.

2014. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én is egyet értek a többiekkel, tapló a barátod.

Nincs kijelentve egyértelműen, hogy nem szedhetnék gyógyszert, de mivel vannak hormonális problémáim, így semmiképp sem szeretnék tabit szedni, még ha pár doki szerint akár szedhetnék is.

De a barátom maximálisan tiszteletben tartja a döntésem, sőt, ő sem szeretné, ha szednék. Nem mondom, hogy a tabi nem lenne kényelmesebb, mint a gumi, és nem mondom, hogy a guminak nincsenek hátrányai, de mivel mindketten szeretnénk majd gyereket, és perpill egymástól, így meg sem fordul egyikünk fejében sem, hogy a kis plusz macera miatt, amit az óvszer jelent, tabira váltsunk és néhány év múlva majd esetleg éveken keresztül kelljen a gyerekért küzdenünk.

Egyébként meg annyi probléma van az óvszerrel, hogy ha nincs nálunk és megkívánjuk egymást, marad az orál, meg szeretkezés előtt fel kell húzni, de bumm, mi lesz akkor. Bele lehet azt venni az előjátékba, nem dől össze a világ.


Köztes megoldásnak szóba jöhet, a pesszárium spermiciddel, hőmérőmódszerrel kiegészítve, mi néha így szeretkezünk, de ezt is csak én erőltetem, a barátom még véletlenül sem szokta felhozni. Persze ha mondom, hogy csináljuk így, minden további nélkül belemegy.

2014. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%
Egyébként meg ha 4 hónapja nem szeded és még mindig nem kívánod a szexet, nem gondolom, hogy (csak) tabi miatt voltak (ill. vannak) gondok.
2014. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!