Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Köztes megoldás? Nem szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztes megoldás? Nem szeretnék tablettázni, barátom nem akar óvszert használni.

Figyelt kérdés
2 évig gyógyszereztem, teljes mértékig eltűnt a szexuális vágyam. már 4 hónapja h nem szedem, de még mindig tisztul a szervezetem (zsíros bőr, mitesszeres-pattanásos arc, váll, hát- a hátammal-vállammal eddig sosem volt problémám). a 3 éves kapcsolatom is szinte rámegy, mert még most sem kívánom egyáltalán a szexet, nem is voltam együtt a párommal már 4-5 hónapja, azt is elfelejtettem szinte, hogy milyen érzés vágyni rá. szóval elég rossz a tapasztalatom miatta, de most újra azt akarja, hogy szedjem, mert az úgy jobb, élvezetesebb, túl sok a "kínlódás" az óvszerrel, óvatosnak kell lenni stb.. de én nem szeretnék játszadozni a szervezetemmel, nekem nem ér meg ennyit..
2014. máj. 8. 21:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10-es, nekem 8 hónapomba került, mire elmúlt a gyógyszer utolsó utóhatása is.
2014. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem túl logikus. Nem szexeltetek vagy 4 hónapja, mert nulla a libidód a tabitól, de ő mégis inkább amellett döntene, mert úgy jobb.

Mégis mi jobb, ha nem is szexeltek? Neki a szexmentes kapcsolat jobban bejön, mint a szex óvszerrel?

Akkor két lehetőség van: vagy az ő libidója is nulla, vagy kiéli máson a vágyait.

Egyszerűen mást nem tudok elképzelni...


Egyébként keress rá a lea contraceptivumra. Olyasmi mint egy pesszárium, de nem kell hozzá "méretet venni". Igaz, hogy csak külföldről rendelhető, de azért annyira nem bonyolult dolog az, hogy ne lehessen megoldani.

2014. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A leáról nagyon rosszak az itthoni tapasztalatok! Az összes fórum (hoxa, nlc, mamami,...) tele van olyan beszámolóval, hogy terhesek lettek mellette.

Nem igaz, hogy "megtalálja a helyét", hogy "könnyű felhelyezni". És ha nem kerül fel jól, nem alakul ki a vákuum, akkor a lyukon keresztül simán felmegy minden.

2014. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg a túlgondolt, fantáziadúsakat :D

Elkezdtem válaszként egy kisregényt írni, de rájöttem fölösleges akármit is megmagyarázni.

Igen, a problémánk egy cseppet sem picike, de jól működik kettőnk között az a bizonyos cselekvés amit kommunikációnak hívnak, persze semmi sem sikerül elsőre, akadnak akadályok, nehezen és könnyen legyőzhetőek. Viselkedhetnek illetlenül a felek, tehetnek/mondhatnak tapló dolgokat, de ha megtudod értetni magad és hajlandóak meghallgatni, még ha rögös is az odáig elvezetett út, akkor meg fog oldódni :)

/hozzátenném, hogy nem akármilyen gyógyszerre akart rábeszélni a párom, kihangsúlyozta, hogy menjek el orvoshoz, vizsgáltassam ki magam és az eredmények alapján válasszuk ki a számomra megfelelőt (mivel először a vizsgálat nem történt, rutinkérdések és ránézésre írt fel egyet/

4 hónap hosszú idő, az extrém fantáziával rendelkezők számára megnyugtatásul írnám (nem, nem a rózsaszín ködtől nem látok), hogy barátom erkölcsösebb és becsületesebb annál, mintsem máshol keresse az örömöt. Sikerült megbeszélnünk mindent, sikerült megértetni magunkat a másik féllel, legyen ez követendő példa másoknak, akik hasonló gondokkal küzdenek és véletlenül elolvassák a hozzászólásomat.

A legkilátástalanabb helyzetből is ki lehet lábalni, csak egy jó adag szerelem, akarás és kommunikáció kell :)

2014. máj. 11. 23:00
 15/18 anonim ***** válasza:
A vizsgálat "csak" azt dönti el, hogy szedheted-e egyáltalán vagy sem. Azt nem, hogy melyik gyógyszer lenne neked a legmegfelelőbb.
2014. máj. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

vizsgáltassam ki magam és az eredmények alapján válasszuk ki a számomra megfelelőt (mivel először a vizsgálat nem történt, rutinkérdések és ránézésre írt fel egyet/


Ezzel a probléma annyi, hogy semmilyen vizsgálatból nem derül ki, hogy neked melyik tabletta lesz "megfelelő", melyik nem okoz libidócsökkenést.

2014. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ezt ugy birom hogy "bunko onzo paraszt ".Azert mert nemtetszik neki? Nektek se tetszik a fogamzasgatlo meg sok mas modszer akkor ti mivel vagytok jobbak? Semmivel.Megse mondjak ratok hogy onzo disznok...-.-
2014. dec. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

mióta letetted a tablettát, nem voltatok együtt. mikor volt alkalma rájönni, milyen sok a kínlódás a gumival?

amíg nem kívánod őt, egyébként nem az lenne az első gondolatom, hogy újra gyógyszer legyen.

nem lehet, hogy azért is nem kívánod őt, mert ebben nem veszi figyelembe, hogy neked mi lenne jó?

vigyázni egyébként nem kell a gumival.

2014. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!